Nareszcie!!! Po długim covidowym przestoju w organizowaniu imprez kulturalnych „na żywo”, CAŁY zespół „Tacy sami” mógł pojechać na występy. CAŁY – bo tym razem organizatorzy nie ograniczyli ilości uczestników z jednej placówki.

Reklamy

Wyruszyliśmy więc 18 maja rano w kierunku Zamościa, by wziąć udział w prezentacjach artystycznych „Co nam w duszy gra”.

Zaśpiewaliśmy 3 piosenki bardzo różne w nastroju i treści. Piosenka „Wiara w siebie” to wspaniałe motto dla nas wszystkich – najważniejsze jest, by wierzyć we własne możliwości, nie załamywać się z powodu drobnych niepowodzeń i działać! 18 maja to dzień urodzin papieża Jana Pawła II, uczciliśmy je piosenką „Biały pielgrzym”. Na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich do wspólnej zabawy śpiewając piosenkę „Przez twe oczy zielone”.

Reklamy

Nie zajęliśmy żadnego miejsca, bo ich w ogóle nie przydzielano – wszyscy uczestnicy prezentowali swoje talenty i podziwiali umiejętności innych, przede wszystkim zaś dobrze się bawili.

Bardzo dziękujemy panu Michałowi Miściorowi za dofinansowanie wyjazdu, a firmie „Transway” za uratowanie nas z niespodziewanych problemów. Wieczorem w przeddzień wyjazdu okazało się, że nie mamy czym jechać na występy. Z pomocą przyszedł nam pan Marcin Olejarz z firmy „Transway”, który następnego dnia zawiózł nas bezpiecznie do Zamościa i z powrotem.

Marzą nam się wyjazdy artystyczne całego zespołu na dalsze trasy. Może słoneczna Italia?… Póki co – rzetelnie pracujemy i ciągle przygarniamy nowych chętnych do śpiewania i grania.  Zapraszamy!

­

I. Szwanc


Więcej zdjęć na stronie PZPSW »

źródło i fot. PZPSW w Hrubieszowie


Zobacz też:

Hrubieszów: Uwaga! W środę akcja odkomarzania miasta

Hrubieszów: Uwaga! W środę akcja odkomarzania miasta


Zerknij na Instagram →