Hrubieszów: Darczyńca poszukiwany!

29.11.2015 r. odbyła się akcja promocyjna SZLACHETNEJ PACZKI. Grupa wolontariuszy o godzinie 14.00 ruszyła w miasto. Rozdawali ulotki, częstowali spotkanych mieszkańców jabłkami, a dzieci dostawały czerwone balony. Grupa zdecydowanie rzucała się w oczy, czerwone koszulki i powiewające flagi było widać z daleka. Jeden z wolontariuszy reklamował Paczkę jeżdżąc quadem z flagami ulicami Hrubieszowa. Wszystko, aby zachęcić potencjalnych darczyńców.

Reklamy


„Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty”. Walcz z nami o lepsze jutro dla tych, którym zabrakło siły, czy szczęścia w swojej walce. Możesz pomóc zostając darczyńcą w Szlachetnej Paczce, to takie proste.

Baza rodzin jest już otwarta i czeka tylko na Ciebie. Twój gest, twoja paczka, ich uśmiech i radość.

Reklamy

Swoją pomocą możesz sprawić, że te Mikołajki będą wspaniałym dniem dla wielu osób, wystarczy, że dołączysz do naszej drużyny. Dostawanie prezentów to świetna sprawa, ale jeszcze lepsze jest obdarowywanie innych.

Każdy w nas może zostać bohaterem, masz to na wyciągnięcie ręki. Warto w tym czasie przedświątecznej gorączki znaleźć trochę czasu dla innych, szczególnie pomagając im.

Nie zapominajmy, że przed nami magiczny czas Bożego Narodzenia. Możemy uczynić go magicznym nie tylko dla siebie i najbliższych, ale także dla tych, którzy przestali już wierzyć w magię. Jakże pięknym gestem jest dzielenie się swoim dobrem z innymi. Jesteś gotowy na dużą dawkę pozytywnych emocji? Dołącz do nas, zostań darczyńcą, dziel się radością.Martyna Partyka