5 marca 2024

Hrubieszów: Dobry Posiłek w Szpitalu [ZDJĘCIA]

Od 7 listopada posiłki dla pacjentów hrubieszowskiego szpitala są przygotowywane w ramach programu pilotażowego „Dobry Posiłek w Szpitalu”.

Reklamy

Szanowni Pacjenci!

Miło nam poinformować, że od 7 listopada Wasze posiłki są przygotowywane w ramach programu pilotażowego „Dobry Posiłek w Szpitalu”.

Reklamy

Co to za program? Ten pilotażowy program opiera się przede wszystkim się na edukacji żywieniowej oraz poprawie jakości żywienia w szpitalach. Jego celem jest również zwiększenie dostępności porad żywieniowych, dlatego też w czasie hospitalizacji pacjenci mogą skorzystać z konsultacji z dietetykiem. 

Dlaczego to tak ważne? Program ma szczególne znaczenie dla właściwego żywienia pacjentów przebywających w warunkach szpitalnych, ponieważ odpowiednia dieta jest integralną częścią całego procesu leczenia, a właściwa ocena stanu odżywienia i wdrażanie odpowiedniego sposobu żywienia stanowi istotny element zwiększenia szans chorych na wyzdrowienie. 

W związku z tym, każdego dnia nasz zespół Działu Żywienia dokłada wszelkich starań, aby było nie tylko ładnie i smacznie, ale żeby także, dzięki urozmaiconej i zbilansowanej diecie nasi pacjenci mogli szybciej wracać do zdrowia. 

W ramach pilotażu posiłki przeznaczone dla naszych pacjentów są przygotowywane w oparciu o jadłospisy opracowane przez dietetyka, które można odnaleźć na naszej stronie internetowej.

Mamy nadzieję, ze wprowadzone przez nas zmiany spotkają się z Państwa uznaniem i już zauważyliście poprawę. Smacznego!

https://www.spzozhrubieszow.pl/Dobry_posilek.html

­

SPZOZ w HrubieszowieZobacz też:

Hrubieszów: Trwa rozbudowa izby przyjęć [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


Artykuł sponsorowany – tekst i fot. mat. partnera