20 czerwca 2024

Hrubieszów: Droga do szczęścia nie jest autostradą do nieba – spotkanie autorskie z Krystyną Bartłomiejczyk [WIDEO]

31 maja 2022 r. Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Hrubieszowie wraz z Dyskusyjnym Klubem Książki zorganizowała spotkanie autorskie z pisarką Krystyną Bartłomiejczyk.

Reklamy

Autorka to emerytowana nauczycielka, mama dorosłych już dzieci, a przy tym zatwardziała domatorka, którą nawet na spacer wyprowadza pies. Na emeryturze chwytała się różnych zajęć, aż w końcu zaczęła pisać.

Popularność wśród czytelników zyskała dzięki dwutomowej opowieści o małżeństwie i miłości pt.: „Sama tego chciałaś Zuzanno” oraz „ Zacznij od nowa Zuzanno”. Następnie ukazały się: „Zawierucha w wielkim mieście” i „Dziewczyna z czerwonym warkoczem.”

Reklamy

Spotkanie swoją obecnością zaszczycili: Monika Podolak – sekretarz miasta Hrubieszowa, Iga Śnieg-Wójcicka – bibliotekarz reprezentujący Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach , Maria Marut – instruktor Klubu Literackiego Ziemi Hrubieszowskiej wraz z twórcami naszego regionu. Obecni byli także przedstawiciele Dyskusyjnego Klubu Książki oraz młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie z opiekunami i przyjaciółki pisarki.

Podczas spotkania Pani Krystyna Bartłomiejczyk opowiadała o swojej drodze do literatury, procesie twórczym pomysłach na kolejne książki oraz o dążeniu do spełniania marzeń.

Reklamy

­

­

(info, wideo: BP Hrubieszów)


Zobacz też:

Hrubieszów: Leszek Kryszczuk powołany do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Leszek Kryszczuk powołany do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy [ZDJĘCIA]