22 maja 2024

Hrubieszów: II Spotkanie Klubu Sponsora za nami

Pierwsze prezentacje i wręczenie dyplomów nowym Członkom Klubu Sponsora, zaproszenie na Finał Pucharu Polski w StuntRidingu oraz duża dawka wiedzy o podziemiach – tak w skrócie można opisać II Spotkanie Klubu Sponsora w Hrubieszowie, które miało miejsce 12 sierpnia w Restauracji Magistrat.


Zebranych gości przywitała Elżbieta Fijołek, założycielka Klubu Sponsora. Kolejnym punktem, w agendzie spotkania była prelekcja biznesowa na temat optymalizacji kosztów w firmie, którą wygłosił Robert Ciuba, właściciel jednej z największych w Lublinie kancelarii finansowej Ciuba&Partnerzy. Obecni mogli dowiedzieć się m.in. jak skutecznie zabezpieczyć swoje mienie czy najkorzystniej zainwestować.

Następni wystąpili przedstawiciele firm, którzy po pierwszym spotkaniu zdecydowali się na stałą współpracę. Jako pierwszy mówił Sławomir Kędziera, właściciel telewizji internetowej Hrubieszów.tv . – Ten projekt to moja pasja. Z początku to miała być szkolna telewizja – wspominał. Obecnie ekipa Hrubieszów.tv liczy trzy osoby.

Następnie wystąpił Ryszard Grabowski, właściciel „Atrakcji Animacji”. Firma zajmuje się organizacją imprez, ale także wypożyczaniem kajaków. – Obecnie wygrywamy nawet z firmami z Roztocza. Po prostu klienci, którzy mają dość utrudnień związanych z niskim stanem tamtejszych wód w rzekach, wolą popływać u nas, niż tam nosić kajak po piasku. A rzeka Huczwa jest niesłychanie urokliwa – przekonywał. Jak się okazało rozrywka ma dla pana Ryszarda niejedno imię. Oprócz prowadzenia firmy z branży rozrywkowej, udziela się także w Kabarecie Szara Eminencja.

O brak ewentualnych przykrych skutków dobrej zabawy i nie tylko zadba Bernard Adamowicz prowadzący CUK oddział Hrubieszów. – Dobre ubezpieczenie jest bardzo ważne. A o tym, które jest dobre i rzeczywiście nas chroni dowiadujemy się, niestety, dopiero w przypadku szkody. Warto polegać zatem na doświadczonych agentach. My pomożemy zarówno w doborze sprawdzonej oferty jak i likwidacji szkody- przestrzegał.

Jako ostatnia wystąpiła Małgorzata Malicka-Jankowska, właścicielka InVestpolu. – Bycie członkiem Klubu to prestiżowe wyróżnienie. Nie zastanawiałam się ani chwili. To była dla mnie inspiracja – mówiła. Owa inspiracja okazała się na tyle skuteczna, ze InVestpol specjalizujący się w sprzedaży wysokiej jakości węgla, zaczął sponsorować lokalną inicjatywę młodzieży. 

Zadeklarowała także wsparcie dla obecnych na spotkaniu chłopaków z ekipy Total Mess Crew, którzy chcą zorganizować w Hrubieszowie Finał Pucharu Polski w StuntRidingu. Stuntriding to budzące zachwyt, ale też niebezpieczne akrobacje, przeważnie motorowe, których pokazy hrubieszowscy chłopcy chętnie dają np. przy okazji imprez rodzinnych, dla różnego rodzaju placówek wychowawczych itp. – Liczymy na wasze wsparcie przy tym wydarzeniu – prosili.

Kolejnym organizatorem występującym podczas spotkania było Stowarzyszenie Podziemny Hrubieszów. Łukasz Krawczyk, zastępca prezesa stowarzyszenia, zachwycił wszystkich obecnych posiadaną wiedzą o historii Hrubieszowa, jak i pomysłami, w jaki sposób można zaaranżować podziemia. 

Kolejne spotkanie Klubu Sponsora w Hrubieszowie planowane jest na 8-go września. Zgłoszenia chęci udziału przyjmowane są na e-mail aldona.iwon@gielda-eventow.pl lub telefonicznie pod nr 733 401 140.

 

 

tekst i fot. Klub Sponsora Hrubieszów