21 lipca 2024

Hrubieszów: Kolejne Mamy docenione [ZDJĘCIA]

W hrubieszowskim Starostwie Powiatowym odbyła się kolejna edycja akcji „Niespodzianka dla Mamy”, mającej na celu docenienie kobiet, które urodziły swoje pociechy w hrubieszowskim szpitalu.

Reklamy

Z inicjatywy starosty hrubieszowskiego Anety Karpiuk oraz dyrektora SP ZOZ w Hrubieszowie Alicji Jarosińskiej, starostwo powiatowe zorganizowało akcję, która ma na celu docenienie wszystkich Mam, które urodziły swoje pociechy w hrubieszowskim szpitalu w roku 2022.

Każda z nich otrzymała personalizowane body z „certyfikatem urodzenia” zawierającym imię, datę urodzin, długość oraz wagę noworodka. Dodatkowo, w każdym zestawie dołączono powitalny kocyk, pamiątkowy list gratulacyjny oraz drobne słodkości.

Reklamy

­

Akcja ma na celu docenienie młodych rodziców mieszkających w powiecie hrubieszowskim. Jest świetną okazją do rozmowy oraz tak dziś ważnej integracji z mieszkańcami. To wspaniałe uczucie zobaczyć zadowolenie Mieszkańców, którzy obdarzyli zaufaniem Szpital Powiatowy w Hrubieszowie! – informuje starostwo. – Możemy zapewnić, że nie spoczywamy na laurach – a jakość i standard obsługi nadal będzie utrzymana na wysokim poziomie – tak, aby każda rodząca tu Mama mogła czuć się bezpiecznie i komfortowo! Do zobaczenia w trakcie kolejnej tury, która odbędzie się już niedługo!

Reklamy

Oto imiona dzieci, które ostatnio przywitano: Julia, Jan, Laura, Dominik, Pola, Matylda, Matylda, Laura, Nikodem, Maria, Klara, Nikodem, Lena, Bartłomiej Aleksander, Antoni, Iga, Oliwier, Julian, Sylwia, Filipek.

Warto dodać, że w Powiatowym Szpitalu w Hrubieszowie funkcjonuje tzw. „dieta mamy”, która zapewnia pożywne posiłki obfitujące w niezbędne składniki odżywcze – tak potrzebne do zapewnienia sił i energii dla kobiet przed porodem.

­


ZDJĘCIA:

­

info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie


Zobacz też:

Hrubieszów: Kolejna niespodzianka dla Mamy! [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Kolejna niespodzianka dla Mamy! [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →