16 lipca 2024

Hrubieszów: Mimo wprowadzonych ograniczeń, spotkali się towarzysko na mieście

Całkowicie nieodpowiedzialnym zachowaniem wykazało się pięcioro mieszkańców Hrubieszowa, którzy pomimo wprowadzonych ograniczeń, spotkali się w celach towarzyskich na terenie miasta. Teraz odpowiedzą przed sądem.

Reklamy

 

Mimo ogromnego zaangażowania służb, licznych apeli i komunikatów kierowanych codziennie przez policjantów, są osoby które lekceważą obowiązujące przepisy i mogą narazić na zarażanie koronawirusem nie tylko siebie, ale też i innych.

Hrubieszowscy policjanci, patrolując teren miasta, w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Wyzwolenia zauważyli grupę pięciu osób. Mieszkańcy miasta sądząc, że nie zostaną zauważeni, spotkali się w celach towarzyskich, świadomie łamiąc wprowadzone przepisy związane z panującą pandemią koronawirusa.

Reklamy

Osoby te zachowały się bardzo nieodpowiedzialnie i za swoje bezmyślne postępowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara grzywny do 5 tys. zł.

 

***

Reklamy

 

Policja apeluje!

Panująca w kraju pandemia koronawirusa wymaga od nas wszystkich dużej odpowiedzialności i stosowania się do ograniczeń. Pamiętajmy, że obowiązujące aktualnie zasady bezpieczeństwa zostały wprowadzone dla ochrony naszego zdrowia. Mając tego świadomość, respektujmy obowiązujące prawo, stosujmy się do wprowadzonych ograniczeń, przestrzegajmy zalecenia służb i realizujmy polecenia instytucji państwowych.

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszowscy policjanci apelują do mieszkańców o pozostanie w domach i używają do patrolowania dronów