18 kwietnia 2024

Hrubieszów: Nauczyciele szkolili się w Portugalii [ZDJĘCIA]

W Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie, odbyło się wręczenie certyfikatów uczestnikom projektu, dzięki któremu nauczyciele odbyli szkolenia w Portugalii.

14 grudnia, w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie, odbyło się wręczenie certyfikatów uczestnikom projektu, dzięki któremu kadra nauczycielska odbyła szkolenia w Portugalii. Wyjazd możliwy był dzięki współfinansowaniu w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus +.

Po zakończeniu działań, nadszedł czas na ich podsumowanie, a spotkanie podsumowujące zorganizowane zostało w szkole. Zaproszenie dyrektora Dariusza Szadowskiego przyjęła starosta hrubieszowski Aneta Karpiuk. Należy zaznaczyć bowiem, że bez zgody i wsparcia organu prowadzącego udział w programie nie byłby możliwy.

­

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję omówić prowadzone działania, ale też zwyczajnie podzielić się wspomnieniami, w czym pomocna była przygotowana prezentacja o projekcie i wystawa dotycząca Portugalii – kraju, w którym uczestnicy odbywali szkolenia. Swego rodzaju uroczystym zakończeniem stało się wręczenie certyfikatów uczestnictwa w projekcie.


­

info i fot. ZS nr 3 / MM


Zobacz też:

Małgorzata Muzyczuk laureatką Nagrody Miasta Hrubieszowa – Statuetki Króla Władysława Jagiełło [ZDJĘCIA]

Małgorzata Muzyczuk laureatką Nagrody Miasta Hrubieszowa – Statuetki Króla Władysława Jagiełło [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →