Hrubieszów: Pełna miska dla schroniska – strażacy dziękują

14 stycznia, organizatorzy wraz z przedstawicielami Burmistrza Miasta, dokonali podliczenia ilości zebranej karmy w ramach przeprowadzonej akcji zbiórki żywności dla bezdomnych zwierząt.

Reklamy

 

Zebrano imponującą i zaskakującą ilość 1,7 tony (dokładnie – 1690 kg). Taka ilość jest dla nas – organizatorów i wolontariuszy, wielkim zaskoczeniem. Nie spodziewaliśmy się, aż tak wielkiej hojności.

Jesteśmy bardzo wdzięczni mieszkańcom za obdarzenie nas tak wielkim zaufaniem, za co strażacy ochotnicy i organizatorzy oraz wolontariusze serdecznie Państwu dziękują.

Na kolejnym miejscu bohaterami tego sukcesu są wolontariusze oraz młodzież szkolna i przedszkolna na czele z ich organizatorką i przewodniczką p. Angeliką Buczek. Dziękujemy Dyrektorom oraz Wychowawcom naszych Szkół i Przedszkoli.

Pani Burmistrz Miasta, sprawująca Patronat Honorowy akcji, zapowiedziała uroczyste podsumowanie wraz z podziękowaniami dla wolontariuszy na dzień 27 stycznia. Ich zaangażowanie zechcemy podkreślić w sposób szczególny.

Sugestia i propozycja Pani Burmistrz Miasta, która wydaje się być w pełni słuszna i zasadna, to rozdysponowanie zebranej karmy dla zwierząt z terenu miasta i okolic, których opiekunami są osoby starsze i często nie posiadające środków finansowych na ich wyżywienie oraz osoby, które przygarnęły pod swoją opiekę bezdomne zwierzęta.

W związku z powyższym, prosimy o zgłaszanie takich miejsc do pani Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Anny Frączek – tel. 84 696 25 04.

 

Stanisław Letnianczyn

prezes OSP Hrubieszów

 

fot. lubiehrubie.pl

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Pełna miska dla schroniska – trwa zbiórka, strażacy dziękują i składają życzenia

WIADOMOŚCI – Pełna miska dla schroniska – w Hrubieszowie trwa zbiórka karmy dla potrzebujących zwierząt