20 lipca 2024

Hrubieszów: Pijany przyszedł na komendę. Okazało się, że jest poszukiwany

Do hrubieszowskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który będąc pod wyraźnym działaniem alkoholu przed okienkiem oficera dyżurnego manifestował przynależność do miejscowego klubu piłkarskiego.

Reklamy

Był późny wieczór, kiedy 41-letni hrubieszowianin przyszedł do Komendy Policji w Hrubieszowie. Mężczyzna znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Nachylił się do okienka dyżurnego i zaczął manifestować przynależność do miejscowego klubu piłkarskiego. Kiedy dyżurny zwrócił mu uwagę, aby założył maseczkę, ten zdenerwowany wybiegł z budynku.

Mężczyzna nie przedstawił się policjantom, ale oni znali go z wcześniejszych naruszeń przepisów prawa. Pamiętali, że niejednokrotnie był już zatrzymywany. Dyżurni, wspólnie z patrolem policji, wybiegli z komendy i zatrzymali 41-latka. Mężczyzna był bardzo agresywny w stosunku do funkcjonariuszy i stawiał opór przy zatrzymaniu.

Reklamy

Po dokładnej weryfikacji w policyjnej bazie okazało się, że 41-latek jest poszukiwany, zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Hrubieszowie, do odbycia kary pozbawiania wolności w wymiarze 1 roku i 4 miesięcy. Był karany za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Trafił do policyjnego aresztu, skąd następnie został przetransportowany do Zakładu Karnego.


źródło: KPP w Hrubieszowie

Reklamy

fot. lubiehrubie.pl