18 lipca 2024

Hrubieszów: Podsumowanie roku szkolnego w Trójce

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” i Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II przez cały rok pracowali na swoją średnią i na swoje sukcesy. I przyszedł wreszcie czas podsumowań i rozpoczęcia upragnionych wakacji.

Reklamy


17 czerwca br. żegnając kolejny rok nauki 2015/2016, społeczność szkolna wzięła udział we mszy świętej, dziękując za wszystkie otrzymane w ciągu roku łaski. 24 czerwca przyszedł czas na podziękowania, rozdanie świadectw, nagród i dyplomów.

W uroczystości uczestniczyli p. Szymon Patkowski, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu przy Urzędzie Miasta, p. Anna Świstowska Przewodnicząca Rady Miasta , p Anna Wiśniewska Przewodnicząca Rady Rodziców, ks. Dziekan Wiesław Oleszek. W swoich przemówieniach dziękowali gronu pedagogicznemu za ich pracę i za zaangażowanie społeczności szkolnej w działania lokalne a uczniom życzyli satysfakcji z otrzymanych świadectw i udanych wakacji. Pan naczelnik Szymon Patkowski i p. Przewodnicząca Anna Świstowska w imieniu Burmistrza Miasta p. Tomasza Zająca przekazali upominki uczniom, którzy na sprawdzianie i egzaminie gimnazjalnym otrzymali 100% wynik:

Reklamy

Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się:

  • uczniowie klas VI: Rafał Hubka (z obu części sprawdzianu), Tomasz Budzyński (część pierwsza), Marta Suchodolska (język angielski), Katarzyna Tokarczuk (język angielski).
  • uczniowie gimnazjum: Marcin Gąsior (100% otrzymał ze wszystkich części egzaminu gimnazjalnego), Kacper Węgor (matematyka), Paweł Kanadys (język angielski podstawowy), Bartosz Dąbrowski (język angielski podstawowy), Mikołaj Janik (język angielski podstawowy i rozszerzony).

Dyrektor szkoły Danuta Krawczuk skierowała podziękowania do nauczycieli, którzy wkładali swój trud w kształtowanie postaw uczniów, pracowników szkoły, rodziców, władz miasta i wszystkich osób, które wspierały szkołę w jej działaniach. Podziękowania otrzymali również rodzice zaangażowani w życie szkoły. Uczniom od najmłodszego do najstarszego pogratulowała sukcesów. Zauważyła, jak wielu uczniów wynikami w nauce, wynikiem sprawdzianu po klasie szóstej i po trzeciej gimnazjum, udziałem w licznych konkursach, przeglądach, zawodach sportowych, pracą w agendach uczniowskich czy kołach zainteresowań udowodniło, że potrafi sobie stawiać wyzwania i co najważniejsze sprostać im. Absolwentom – uczniom klas szóstych i trzecich gimnazjum życzyła, aby zabrali ze szkoły jak najlepsze wspomnienia. Wszystkich uczniom udającym się na upragnione wakacje życzyła bezpiecznego i udanego wypoczynku.

Reklamy

Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem nagrody książkowe i dyplomy za wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie, w konkursach przedmiotowych i artystycznych, za działalność społeczną, charytatywną oraz zaangażowanie w agendach uczniowskich. Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców, za które p. dyrektor złożyła podziękowanie obecnej na uroczystości przewodniczącej Rady Rodziców p. Annie Wiśniewskiej.

 

 

Szkoła Podstawowa

Za reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim ogólnopolskim i międzynarodowym, uzyskanie tytułu laureata i finalisty, oraz wyróżnienia, nagrody książkowe i dyplomy otrzymali:

 

– w klasach I – III szkoły podstawowej:

  • Patrycja Zając – kl. III a – wyróżnienie (kategoria „Maluch-klasa 3”) w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, finalistka Konkursu Matematycznego MIMAK DLA KLAS III organizowanego przez LSCDN w Zamościu, finalistka Wojewódzkiego Konkursu „Clikonmaniac”, II miejsce w konkursie „Bliżej Europy”, laureatka Szkolnego Konkursu Mistrz Matematyki Klas Trzecich w roku szkolnym 2015/2016, laureatka Szkolnego Konkursu „Mistrz Ortografii Klas III”.
  • Mikołaj Patkowski – III a – finalista Konkursu Matematycznego MIMAK DLA KLAS III organizowanego przez LSCDN w Zamościu, : laureat Szkolnego Konkursu Mistrz Matematyki Klas Trzecich w roku szkolnym 2015/2016.
  • Karol Grzeszczuk – III a – finalista Konkursu Matematycznego MIMAK DLA KLAS III organizowanego przez LSCDN w Zamościu, laureat Szkolnego Konkursu Mistrz Matematyki Klas Trzecich w roku szkolnym 2015/2016.
  • Wiktoria Boniecka III a – laureatka Wojewódzkiego Konkursu „Clikonmaniac”, I miejsce w konkursie „Bliżej Europy”, wyróżnienie za wiersz „Dzień chłopaka” w XXXII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w Słupsku, laureatka XIX Ogólnopolskiego i XXXIII Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2015” pod Patronatem Prezydenta Bielsko – Białej, laureatka Szkolnego Konkursu „Mistrz Ortografii Klas III”
  • Dawid Walencik – III a, laureat Szkolnego Konkursu Mistrz Matematyki Klas Trzecich w r. szk. 2015/2016, laureat Szkolnego Konkursu „Mistrz Ortografii Klas III”
  • Bartosz Brzóska- kl. III a, Emilia Czujkowska- kl. III b, Maciej Gałecki – kl. III a, Jakub Gąsior – kl. III a, Dominika Grądzka – kl. III b, Emilia Gryniewicz – kl. III a, Bartosz Pawelec – kl. III a, Aleksandra Szymczuk – kl. III a, Zuzanna Tychmańska – kl. III a, Marlena Uszko – kl. III a, Katarzyna Wiejak – kl. III b, laureaci Szkolnego Konkursu „MISTRZ ORTOGRAFII KLAS III”

 

w klasach IV- VI

  • Tomasz Budzyński – VI a – laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, finalista Konkursu Matematycznego SZPAK organizowanego przez LSCDN w Zamościu –liczne sukcesy literackie i I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim o „Hubalu” – Biskupiec 2016.
  • Marta Suchodolska – VI b – finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Clikconmaniac w Zamościu.
  • Katarzyna Tokarczuk – VI a- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Clikconmaniac w Zamościu.
  • Patrycja Korońska VI b, Julianna Pempko V b -finalistki Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
  • Milena Turzyńska IV a- finalistka Konkursu Matematycznego SZPAK organizowanego przez LSCDN w Zamościu.
  • Zuzanna Olszak VI b – wyróżnienie kategoria „Beniamin-klasa 6” w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.
  • Wiktoria Buczko VI a -laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Clikconmaniac w Zamościu.

 

Za osiągnięcia w konkursach artystycznych, i plastycznych na różnych szczeblach podziękowania otrzymali:

 

W klasach I –III szkoły podstawowej:

  • Jakub Marcych – I b, Amelia Frańczuk – I b, Karol Marcych – I b, Anastazja Sala – Ib wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Niebo w kolorze – spotkanie z zorzą polarną”:
    • Klaudia Gałkowska II c- laureatka Wojewódzkiego Konkursu plastycznego „Przystanek Aniołowo”

 

W klasach IV- VI:

  • Igor Krawczyński -Grand Prix i Nikodem Słupny za II miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem ”Muzyka zaklęta w instrumentach” w ramach projektu Chopinalia 2016.
  • Zuzanna Olszak za kwalifikację pracy do wystawy pokonkursowej w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Pięknej „Color Art”- Goleniów 2016 .
  • Julia Kowalczuk za kwalifikację pracy do wystawy pokonkursowej w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „POZYTYWKA – czyli wszystko to, co sprawia że jestem szczęśliwy” -Rybnik 2016.
  • Milena Turzyńska za I miejsce i Aleksandra Szabat za wyróżnienie w XV Wojewódzkim Konkursie Twórczości Dla Dzieci i Młodzieży ,, Zawsze niech będzie …” Zamość 2016.

Nagrody za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta otrzymali: Kinga Żuraw i Karol Krystkowiak a za bardzo dobry wynik: Julia Ptak i Grzegorz Kędzierski

 

Świadectwa z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016 otrzymali:  

za średnią ocen 5,0 i powyżej

Turzyńska Milena, Derlak Karol, Kryszczuk Malwina, Ptak Julia, Tomaszewski Kacper, Mońka Wiktoria, Roch Patryk, Kurek Magdalena, Szabat Aleksandra, Germańska Wiktoria, Rybaczuk Oliwia, Kowalczuk Rafał, Mazurek Marcela, Socha Laura, Kowalczuk Michał, Lipińska Lulia, Stadnik Weronika, Bębenek Paulina, Krawiec Dominika ,Ciemięga Julia, Baranowska Maja, Gontarz Patrycja, Wiśniewska Martyna, Frąc Kinga, Żuraw Kinga, Budzowska Nicole, Dobrowolska Honorata, Pempko Julianna, Kowalczuk Julia, Chachler Wiktoria, Kozik Jakub, Szkodzińska Katarzyna, Kamieniecki Mateusz, Bednarz Agata, Janicki Michał, Wanarski Szymon, Korońska Patrycja, Suchodolska Marta, Hubka Rafał, Pawlos Patrycja, Olszak Zuzanna, Dąbrowska Julia, Ciucki Błażej, Dudek Oskar, Kopczyńska Julia, Bień Matylda, Czerw Oliwia, Kondrak Miłosz, Kędzierski Grzegorz

za średnią ocen – powyżej 4,75

Soja Marianna, Studzińska Klaudia, Karwat Oskar, Migas Szymon, Karolina Zimon, Głuszak Lulia, Kozar Bartosz, Więsyk Roksana, Zając Sebastian, Czupryńska Dominika, Jakubowski Adam, Grech Oliwia, Greń Amanda, Krawczyński Igor, Krystkowiak Karol, Prystupa Aleksandra, Słowik Natalia, Lachowska Klaudia, Domina Miłosz, Skowrońska Wiktoria, Sikora Natalia

 

Dyplomy za wzorową 100 % frekwencję w klasach I- III szkoły podstawowej odebrali :

Jakub Opała, Oskar Lenard, Patrycja Dziumaga, Mateusz Gałan, Łucja Socha, Alan Duma, Oliwia Zubko, Mateusz Gajewski, Szymon Lenard, Filip Szymański, Martyna Wesołowska, Bartosz Brzóska, Jakub Gorzelnicki.

 

Dyplomy za wzorową 100 % frekwencję w klasach IV – VI szkoły podstawowej odebrali:

Kacper Tomaszewski, Julia Lipinska, Dominika Czupryńska, Mateusz Watras, Nicole Budzowska, Julianna Pempko, Jakub Mazur, Klaudia Lachowska, Jakub Pierwoła.

 

Nagrodę za czteroletnią 100 % frekwencję odebrał Antoni Zaprzała

 

Nagrodę za aktywne pełnienie funkcji przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016 otrzymała Wiktoria Chachler a funkcji zastępcy przewodniczącej Wiktoria Buczko.

 

Za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim nagrodzono:

Maję Baranowską, Gabrielę Marciniak, Julię Kopczyńską, Ewę Romaniszyn, Matyldę Bień, Gabrielę Szeweńko, Katarzynę Szkodzińską.

 

Za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym podziękowano:

Katarzynie Tokarczuk, Rafałowi Hubce, Aleksandrze Domańskiej, Mateuszowi Kamienieckiemu, Julii Hojdzie, Julii Dąbrowskiej, Antoniemu Zaprzale.

 

Nagrodę za aktywną pracę w sekcji radiowej Samorządu Uczniowskiego otrzymał Tomasz Budzyński.

 

Za działalność artystyczną w zespole wokalnym w roku szkolnym 2015/2016 nagrody odebrali:

Karol Derlak – II miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Twórczości Dla Dzieci i Młodzieży ,,Zawsze niech będzie …” Zamość 2016, II miejsce-Srebrna Gwiazdka w XVI Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką Zamość 2016, III miejsce w IV Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej „Chłopcy Malowani”, Zamość 2016.

Oliwia Mołczan za III miejsca w IV Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej „Chłopcy Malowani”, Zamość 2016

CHÓR- Malwina Kryszczuk, Milena Turzyńska, Karol Derlak, Patryk Roch Dominika Krawiec, Patrycja Gontarz, Agata Bednarz, Julia Hojda, Wiktoria Chachler, Ewa Romaniszyn, Katarzyna Tokarczuk, Anna Szymańska, Wiktoria Buczko

Oliwia Mołczan – III miejsca-Brązowej Gwiazdki w XVI Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką Zamość 2016, udział w XV Wojewódzkim Konkursie Twórczości Dla Dzieci i Młodzieży ,,Zawsze niech będzie …”, Zamość 2016).

 

Za działalność artystyczną w Grupie teatralnej „GRATKA” opiekun p. Aneta Franke nagrodziła: Agatę Bednarz, Tomasza Budzyńskiego, Wiktorię Buczko, Wiktorię Chachler, Michała Janickiego, Mateusza Kamienieckiego, Julię Kowalczuk, Jakuba Kozika, Ewę Romaniszyn, Katarzynę Szkodzińską, Katarzynę Tokarczuk, Julię Sacharczuk, Macieja Wosia.

 

Nagrodę za czynny udział w szkolnym kole „Caritas” odebrały: Klaudia Kowalczuk, Oliwia Repeć, Natalia Toczek, Julia Ciemięga.

 

***

 

Gimnazjum

 

Za reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim i uzyskanie tytułu laureata i finalisty, oraz wyróżnienia, nagrody książkowe i dyplomy otrzymali :

 

  • Marcin Gąsior – laureat Wojewódzkiego Konkursu z fizyki organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, laureat Wojewódzkiego Konkursu z matematyki organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, finalista Konkursu Matematycznego „Zagimak”, zdobywca po raz trzeci tytułu TAON w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym „Lwiątko”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska „EKOTEST”.
  • Mikołaj Janik -laureat w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, laureat XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC, za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”, dyplom uznania za udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „MEDITEST”, dyplom uznania za udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska „EKOTEST”:
  • Kacper Węgor- tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Matematyki organizowanym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, laureat XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC, dyplom uznania za udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „MEDITEST”, dyplom uznania za udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska „EKOTEST”.
  • Joanna Gidzińska – za reprezentowanie szkoły i osiąganie wysokich wyników w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach literackich: zdobycie tytułu laureata w XXXII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w Słupsku, wyróżnienie w Konkursie Literackim „Debiut” organizowanym przez Zamojski Dom Kultury, II nagroda w Powiatowym Konkursie Plastyczno –Literackim „Zima w moich oczach”.
  • Justyna Szlonzak -za III miejsce na etapie diecezjalnym i udział w ogólnopolskim finale X Olimpiady Franciszkańskiej wiedzy o Maksymilianie Kolbe
  • Aleksandra Kędziera- za reprezentowanie szkoły i osiąganie wysokich wyników w konkursach recytatorskich: laureatka w Konkursie Recytatorskim „Ziemia Hrubieszowska w poezji i prozie”, udział w eliminacjach wojewódzkich X Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów „Przebudzeni do życia” .
  • Kamil Zubko- za udział w finale Konkursu Matematycznego „Zagimak”, w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”,

 

Największe sukcesy sportowe w tym roku szkolnym osiągnęli :

Mistrz województwa w skoku wzwyż

  • Jakub Zalewski

Finaliści wojewódzkiej gimnazjady w koszykówce chłopców

  • Marcin Gąsior, Szymon Czarnecki, Daniel Dorman, Przemysław Kraszkiewicz

 

 Świadectwa z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce odebrali:    

Marcin Gąsior, Kamil Zubko, Adrian Hojda, Mikołaj Janik, Kacper Toczek, Kacper Węgor, Julia Bartko, Aleksandra Kędziera, Justyna Szlonzak, Magdalena Chrząstek, Daniel Dorman, Zofia Łyko, Bartosz Dabrowski, Paweł Kanadys, Julia Dąbrowska, Oliwia Senkowska, Hubert Nowak

 

Nagrody za wzorową 100 % frekwencję odebrali: Mateusz Nowosad, Julia Bartko, Jakub Zając, Martyna Kornyluk, Daniel Dorman, Kacper Węgor.

 

Za działalność artystyczną w zespole wokalnym i reprezentowanie szkoły w konkursach muzycznych i wydarzeniach artystycznych w roku szkolnym 2015/2016 nagrody odebrali:

I miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Twórczości „Zawsze niech będzie” Zamość 2016

I miejsce – Złota Gwiazdka w XVI Spotkaniach z kolędą i Pastorałką Zamość 2016

II miejsce w IV Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej „Chłopcy malowani” Zamość 2016

Agata Łaba, Justyna Szlonzak, Aleksandra Kędziera, Julia Dąbrowska, Małgorzata Pitus, Marta Markiewicz

 

Za godne reprezentowanie szkoły w uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych nagrodzono: Karolinę Boracę, Elżbietę Drygiel, Szymona Czarneckiego, Oliwię Senkowską, Rafała Łyszczaka

 

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim podziękowania otrzymali: Kacper Toczek, Julia Dąbrowska, Sylwia Walencik, Joanna Gidzińska, Magdalena Chrząstek, Eryk Witowski, Paweł Szeląg.

 

Za udział w konkursach tematycznych dyplomy uznania odebrali:

– Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”: Justyna Szlonzak, Aleksandra Kędziera, Marcin Gąsior, Kacper Wegor, Kamil Zubko.

– Ogólnopolski Konkurs Wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „MEDITEST”:

Piotr Perelmuter, Julia Bartko, Małgorzata Pitus, Justyna Szlonzak, Agata Łaba, Aleksandra Kędziera, Izabela Kowalczuk, Daniel Dorman, Mikołaj Janik, Kacper Węgor    .

-Ogólnopolski Konkurs Wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska „EKOTEST”: Piotr Perelmuter, Julia Bartko, Aleksandra Ślązak, Justyna Szlonzak, Aleksandra Kędziera, Joanna Gidzińska, Magdalena Chrząstek, Mikołaj Janik, Kacper Węgor.

 

Dyplomy finalisty w XII edycji konkursu CLIKOMANIAC otrzymali: Julia Bartko, Jakub Zając, Justyna Szlonzak, Aleksandra Kędziera, Michał Jemielniak, Kacper Węgor, Marcin Gąsior

 

Za osiągnięcia w konkursach plastycznych nagrody odebrali :

  • Paweł Szeląg za VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w kolorach” Kraków 2016
  • Laura Krasuska – II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pozytywka – czyli wszystko to , co sprawia, ze jestem szczęśliwy” w Rybniku i kwalifikacja pracy do wystawy.

Za I miejsce i reprezentowanie szkoły w konkursie prewencyjnym „Bezpieczna Szkoła” organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Hrubieszowie podziękowanie otrzymała: Patrycja Trzos

 

Za udział w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną opiekunowie nagrodzili: Sandrę Kamińską, Wiktorię Rozwadowską, Julię Bartko.

 

Za szczególne zaangażowanie w tworzeniu gazetki szkolnej „Gimbazetka” opiekun Aneta Kawalec nagrodziła: Darię Radomską, Patrycję Trzos i Angelikę Steć

     

Za wybitne osiągnięcia sportowe, wielokrotne reprezentowanie szkoły w zawodach rangi powiatowej rejonowej oraz wojewódzkiej pamiątki, dyplomy i nagrody książkowe otrzymali:

Kacper Kaspruk, Konrad Burdzy, Adam Kowalski, Bartłomiej Fijołek, Kamil Daciuk, Szymon Kopera, Marek Chmielewski, Paweł Szeląg, Kacper Rodziewicz, Michał Paradowski, Bartłomiej Janik, Kacper Toczek, Jakub Tlak, Szymon Ciucki, Piotr Perelmuter, Mateusz Kaczmarek, Dominik Zubko, Adrian Kudelski, Damian Kuropatwa, Patryk Piasecki, Grzegorz Skrzyński, Krystian Małyszka, Massimo Imparato, Adrian Hojda, Mateusz Nowosad.

Zofia Łyko, Olga Śmietanka, Weronika Lipnicka, Michalina Świstowska, Justyna Szlonzak, Aleksandra Kędziera, Kamila Czupryńska, Sylwia Walencik, Agata Łaba, Marija Sachuk, Natalia Bednarczuk, Klaudia Kowalczyk, Katarzyna Polska, Aleksandra Ślazak, Magdalena Lachowska, Aleksandra Biszczat, Magdalena Chrząstek, Zofia Radelczuk.

 

Za trzyletnie aktywne angażowanie się w akcje charytatywne i działania wolontariatu na rzecz Domu Dziecka, Hospicjum, Stowarzyszenia Edukacyjnego „Razem” PCK i społeczności lokalnej nagrodzono uczniów klas trzecich: Kamila Wiejaka, Jana Pańko, Adriana Hojdę, Piotra Winnika, Janusza Staniaka, Jakuba Kłodę i Szymona Kryszczuka.

 

***


Wszystkie sukcesy cieszą samych uczniów, nauczycieli i rodziców. Gratulujemy wszystkim , którzy prezentowali szkołę z jak najlepszej strony. W nowym roku szkolnym życzymy jeszcze więcej sukcesów. A zasłużone wakacje niech przyniosą odpoczynek, uśmiech, radość, interesujące podróże, pozytywne i niezapomniane wrażenia.

 

 

Zobacz też:

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 3 FOTO