19 lipca 2024

Hrubieszów promował się w Zamościu

W piątek 21 sierpnia nasze miasto promowało się na zamojskiej starówce podczas imprezy „Promocja atrakcyjności regionów gmin: Tyszowce, Łaszczów, Werbkowice, Hrubieszów, Miasta Hrubieszów”.

Reklamy


Rynek Wielki zamienił się w miniony piątek w obozowisko Gotów i Wandalów. Antyczni wojownicy stoczyli walki na zamojskich rynkach i błoniach. Grupom rekonstrukcyjnym towarzyszyły Koła Gospodyń z poszczególnych gmin, oferujące degustację swoich najlepszych produktów.

Nasze miasto reklamowało się m.in. występami artystycznymi, pokazem tkactwa artystycznego, prezentacją podziemi oraz dystrybucją materiałów promocyjnych.Przeprowadzony został także konkurs wiedzy o Hrubieszowie.

Reklamy

Miasto reprezentowali: Zastępca Burmistrza Marta Majewska oraz przedstawiciele Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej, Stowarzyszenia „Podziemny Hrubieszów”, Hrubieszowskiego Domu Kultury i Towarzystwa Regionalnego Hrubieszowskiego.

Imprezę zrealizowano w ramach projektu „Przyszłość i teraźniejszość w 3-ch wymiarach: Gotania – Grody Czerwieńskie – Grzęda Sokalska”.

Reklamyźródło i fot. UM Hrubieszów