13 czerwca 2024

Hrubieszów: Przedsiębiorco! Przystąp do programu Ogólnopolska Karta Seniora

W związku z przystąpieniem Miasta Hrubieszów do programów: Miasto Przyjazne Seniorom oraz Ogólnopolska Karta Seniora, lokalni przedsiębiorcy zapraszani są do dołączenia do grona partnerów.

Reklamy

 

Partnerem Programu może być każda firma, która będzie honorowała Ogólnopolską Kartę Seniora  przygotowując specjalną ofertę dla osób 60+, np. rabat na wybrane usługi lub zakupy.

 

Przystąpienie do Programu firm i instytucji działających na terenie Miasta Hrubieszów nie wiąże się z żadnymi kosztami. Wystarczy wypełnić druk formularza, a następnie:

Reklamy

– przesłać jego skan na maila: marketing@manko.pl

– lub dostarczyć do Urzędu Miasta Hrubieszów pok. nr 16.

Reklamy

 

Firmy będące partnerami Ogólnopolskiej Karty Seniora stają się rozpoznawalne wśród seniorów – otrzymują certyfikat Firmy Przyjaznej Seniorom. Dzięki Programowi zyskują promocję i dobry wizerunek w środowisku lokalnym, zwiększa się ich atrakcyjność wśród posiadaczy Karty, przez co zyskują stałych klientów. Partnerzy zostaną wpisani na listę firm honorujących Ogólnopolska Kartę Seniora, która dostępna jest na stronie www.glosseniora.pl, zakładka Ogólnopolska Karat Seniora (gdzie skorzystać z karty).

Wydawanie kart dla seniorów rozpocznie się w dniu inauguracji – 28 marca 2020 roku.

Więcej informacji dla partnerów Programu można uzyskać w Urzędzie Miasta Hrubieszów, tel. 84 696 23 80 wew. 24, pok nr 16.

 

info: UM Hrubieszów