25 czerwca 2024

Czasami marzenia się spełniają!

15 lutego 2020 napisałam, że mam takie jedno marzenie, żeby ktoś udostępnił nieużywany lokal lub jakieś pomieszczenie, gdzie można by było przywieźć jeszcze dobre rzeczy, które się nie nadają do wyrzucenia, a mogą komuś posłużyć.

Reklamy

 

Często tak bywa, że wymieniamy w swoich gospodarstwach na nowe sprzęty np. lodówkę, pralkę, kuchenkę gazową, meble, bojler, wannę, zlew itp. Nie mamy komu oddać, a szkoda wyrzucić i gdzieś tam po garażach czy komórkach składujemy, nieprzydatne już nam rzeczy.

Wiem że są tacy ludzie, którzy bardzo chętnie zabiorą do swoich domów niektóre rzeczy, bo po prostu tego akurat potrzebują, a nie stać ich na zakup nowych.

Reklamy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Werbkowicach zaproponowała udostępnienie takich pomieszczeń i są to puste boksy po szatniach dla uczniów. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.000 do 14.30 można przywozić niepotrzebne, ale jeszcze w dobrym stanie rzeczy.

Zapraszamy do tej akcji ludzi z całej Gminy Werbkowice, powiatu hrubieszowskiego i innych okolic.

Reklamy

Jeżeli będzie problem z transportem, to proszę dzwonić pod numer telefonu 601 341 445. Kontakt do Szkoły Podstawowej w Werbkowicach to 84 65 72 603.

 

Danuta Muzyczka

 

fot. SP w Werbkowicach

 


 

Zobacz też:

SPORT – Pomóżmy Przemkowi stanąć na nogi!

POWIAT – Mam takie jedno marzenie…