22 kwietnia 2024

Hrubieszów: Przedszkolaki na ślubowaniu klas I [ZDJĘCIA]

W piątkowy poranek, grupa Biedronek z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Hrubieszowie, odpowiadając na zaproszenie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie uczestniczyła w ślubowaniu Klas I.

Przedszkolaki miały okazje zobaczyć, co ich czeka w przyszłym roku oraz jak wyglada samo ślubowanie.

Pierwszoklasiści zaprezentowali krótki występ w postaci wierszy, piosenek oraz przyrzeczeń. Następnie dyrektor szkoły symbolicznym ołówkiem pasował uczniów. Na sam koniec wszyscy rzucili do góry birety.

Czytaj: Hrubieszów: Recytacje przedszkolaków [ZDJĘCIA]

Nasze dzieci wręczyły na ręce wychowawców małe upominki dla pierwszoklasistów.

Wszystkim kolegom i koleżankom, którzy uczęszczali do naszego Przedszkola życzymy sukcesów w nauce, a szkoła niech stanie się ich drugim domem, jakim kiedyś było nasze Przedszkole – podsumowuje wizytę w hrubieszowskiej Dwójce Miejskie Przedszkole nr 3.

Zobacz też:

Najlepsi recytatorzy w powiecie hrubieszowskim! [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →info i fot. Przedszkole nr 3