Hrubieszów: Przerwane milczenie Powiatowego Zarządu Dróg

P.O. Powiatowego Zarządu Dróg Pan Zbigniew Więch przerywa milczenie. Kilka dni po publikacji artykułu na poralu LubieHrubie (dotyczącego protestu w sprawie katastrofalnego stanu nawierzchni drogi powiatowej ul. Bartłomieja) pełniący obowiązki Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w końcu przerwał milczenie i odpowiedział mieszkańcom ul. Bartłomieja na pismo, które wystosowali do zarządcy drogi tejże ulicy.

Reklamy


Niestety pismo dobrych wiadomości nie przyniosło… A dlaczego? Otóż Pan Więch pisze do mieszkańców, że „ograniczony limit środków finansowych w stosunku do tych potrzeb nie pozwala na bieżące wykonanie nowych nawierzchni „.

Stwierdzenia bardzo przykre, ale w piśmie nie ma nawet iskierki nadzieji i zapewnienia, że zarządca drogi będzie starał się o wpisanie w przyszły budżet remontu tejże drogi.

Niestety, mieszkańcy ul. Bartłomieja ponownie czują się zawiedzeni i porzuceni ze strony władzy. Przecież wszyscy płacimy podatki i zarządca powinien dbać o stan nawierzchni. Dlaczego budujemy nowe drogi, skoro starych nie umiemy utrzymać w należytym porządku? Może w końcu czas na zmiany?

 

Poniżej zdjęcia remontu drogi należącej do Parafii Św. Mikołaja wykonywanej przez Powiatowy Zarząd Dróg.