14 czerwca 2024

Hrubieszów: Szukasz modnej oprawy? W Okularium już znajdziesz najnowszą kolekcję!

Pisząc o trendach w modzie, nie można pominąć rynku optycznego i opraw okularowych. Na każdy sezon wielcy projektanci przygotowują swoje autorskie pomysły, aby odpowiedzieć na pytanie „Co teraz w modowej trawie piszczy?”. Jakie zatem trendy królują w sezonie jesień-zima 2017? W jaki sposób odzwierciedlają one to, co znajdziemy w salonach optycznych? Doradcy Klienta z sieci Okularium mają tę wiedzę w przysłowiowym „małym paluszku”. Sprawdziliśmy to!

Reklamy

 

W sezonie jesienno-zimowym powraca kolor granatowy. Jest to barwa mniej oficjalna niż czerń, jednak tak samo kojarzy nam się z elegancją i pasuje do naszych codziennych stylizacji oraz większości typów urody. Jest to kolor uniwersalny, który można zaproponować Paniom, jak także Panom. Psychologia koloru charakteryzuje kolor jako barwę symbolizującą wiarygodność i autorytet. W salonie Okularium granat jest dostępny w wersjach bardziej transparentnych, jaśniejszych, a także głębokich i klasycznych. Coś czujemy, że ten kolor będzie dominował tegorocznej jesieni i zimy na naszych nosach!

Kolejnym silnym trendem w oprawach okularowych jest ich minimalizm i oszczędność dekoracji. W salonie optycznym Okularium zauważyliśmy coraz więcej opraw lekkich, wykonanych całych z metalu w kolorze srebrnym i złotym lub tylko z metalowym, cienkim zausznikiem. W tę kolekcję wpisują się także oprawy typu „żyłka”, czyli takie, które nie posiadają oprawy w dolnej części. Są one mało widoczne na twarzy i częściej decydują się na nie osoby, które dopiero zaczynają przygodę z okularami i nie chcą, aby były widoczne na twarzy. Takie oprawy na pewno trafią do serc wielbicieli minimalistycznego, ale pełnego klasy designu.

Reklamy

Wśród opraw kobiecych niezmiennie królują kocie kształty. Zapewniają one Paniom wyrafinowany i nowoczesny wygląd. W oprawach typu „kocie oko” nasza twarz wygląda na zdecydowanie szczuplejszą, uwydatniają się kości policzkowe, a oko wydaje się większe i mocniej podkreślone. Dla Pań obawiających się, że nadadzą one całej stylizacji rockowego wyrazu, polecane są oprawy w kształcie motylim – są mniej „zadarte” do góry niż oprawy kocie, a wyglądają równie oryginalnie. Tutaj kombinacja kolorów i tworzyw, z jakich są wykonane oprawy, jest dowolna.

 

W najnowszej kolekcji opraw na sezon jesień-zima 2017/2018 zauważyliśmy ciekawe połączenia kolorystyczne na przedniej części okularów, która profesjonalnie nazywana jest „tarczą” lub frontem”. Oprawy te wykonane są z kolorowych bloków – na froncie połączone są dwa kolory, które ładnie ze sobą kontrastują, a jednocześnie uzupełniają się. Cały czas dostępne są także oprawy, które od strony wewnętrznej są dużo jaśniejsze lub mają tylko zausznik w innym kolorze. Cieszą się one niesłabnącą popularnością.

Reklamy

Okulary przestały być już tylko przykrym obowiązkiem. Ich wybór w salonach optycznych jest ogromny. Pozwala to nam na ich swobodny wybór i zabawę swoim wyglądem. Doradcy Klienta w salonach Okularium przyznają, że duża część klientów decyduje się na jednoczesny zakup dwóch różnych par okularów – jednych klasycznych, oszczędnych w formie i kolorze oraz drugich bardziej odważnych, zwariowanych na nieoficjalne okazje.

Przypominamy, że w salonie optycznym Okularium w Hrubieszowie znajdziemy nie tylko sztandarowy produkt firmy, czyli oprawy marki Oxys, ale także duży wybór opraw z klasy premium, również z nowych kolekcji światowych projektantów. W salonie są to marki RayBan i Vogue Eyewear.

RayBan to legendarna marka opraw okularowych. W najnowszej kolekcji połączyła w sobie przeszłość z teraźniejszością, co zaowocowało wzbogaceniem swojego kultowego stylu jaśniejszymi odcieniami kolorów oraz lżejszymi materiałami, z jakich zostały wykonane oprawy.

Vogue Eyewear na sezon jesień-zima 2017/2018 zaprojektowana została w taki sposób, aby współgrać z wizerunkiem współczesnej kobiety i skupia się na ukazywaniu jej piękna. Marka prezentuje szeroką interpretację bieżących trendów, dzięki czemu oferuje kobietom w każdym wieku i o różnych gustach bogaty wybór opraw.

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą najnowszą kolekcją w salonie optycznym w Hrubieszowie!

 

 

Salon optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. (84) 618 31 92

 

Odwiedź profil firmy na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

Dowiedz się więcej na temat aktualnych promocji na http://okularium.pl/