16 czerwca 2024

Hrubieszów: W świecie barw [ZDJĘCIA]

„W świecie barw” – to tytuł wystawy malarstwa Diany Rtemi-Borowskiej, której finisaż odbył się 6 czerwca 2024 r. w galerii Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Filia w Hrubieszowie.

Reklamy

Wydarzenie rozpoczęło się od powitania przybyłych gości, a także przybliżenia sylwetki autorki, pochodzącej z miejscowości Ameryka w gminie Mircze. Artystka opowiedziała o swojej drodze artystycznej i radości tworzenia.

Finisaż swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych oraz organizacji społecznych.

Reklamy

Czytaj: Hrubieszów: Dzielnicowa w przedszkolu [ZDJĘCIA]

Na spotkaniu obecni byli także przedstawiciele Klubu Literackiego Ziemi Hrubieszowskiej oraz młodzież z I LO im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie z opiekunem, a także najbliżsi autorki wystawy.

Reklamy

Po słowach wstępu przyszedł czas na podziwianie barwnych obrazów oraz kuluarowe rozmowy. Wspaniale było się spotkać w tak miłym i licznym gronie, aby zobaczyć i porozmawiać o twórczości i pasji autorki wystawy – podkreślają organizatorzy wystawy.

Zobacz też:

Hrubieszów: Niebieskie Igrzyska [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →Chcesz podzielić się informacjami z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego z Czytelnikami lubiehrubie? Prześlij info i zdjęcia na adres lubiehrubie@gmail.com


info i fot. BP Hrubieszów