15 lipca 2024

Hrubieszów: Wielkanocne paczki dla bohaterów [ZDJĘCIA, WIDEO]

W okresie przedświątecznym, hrubieszowska jednostka wojskowa, wraz z przedszkolami – po raz kolejny wsparli wsparli akcję Paczka dla Bohatera.

Reklamy

Zwiadowcy oraz pracownicy resortu obrony narodowej z 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego wraz z miejskimi przedszkolami, Niepublicznym Przedszkolem Specjalnym „Mamy siebie” oraz Powiatowym Zespołem Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie, po raz kolejny wsparli akcję stowarzyszenia „Paczka dla Bohatera”, organizując zbiórkę żywności oraz artykułów chemicznych.

23 marca dowódca jednostki – płk Krzysztof Sarnowski z żołnierzami oraz pracownikami klubu, odwiedził kombatantów mieszkających w regionie hrubieszowskiego garnizonu.

Reklamy

– Spotkania te za każdym razem utwierdzają nas w przekonaniu, że jest to bardzo ważna i potrzebna inicjatywa. Dla naszych podopiecznych nie otrzymane dary są najistotniejsze, a spotkanie, rozmowa i poświęcony im czas, które stanowią istotę Paczki dla Bohatera – informują hrubieszowscy zwiadowcy. – Kierując się mottem stowarzyszenia” Walczyli dla Nas, zawalczmy dla Nich” pragniemy uwrażliwić młode pokolenie na problemy wynikające z działań wojennych, nauczyć okazywania szacunku weteranom i kombatantom aby wiedzieli, że są dla nas ważni i jak wielkim podziwem ich darzymy.WIDEO:


źródło, wideo, fot. 2 Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy / FB

Reklamy

Zobacz też:

Hrubieszów: O zlikwidowanych zakładach pracy. „Ocalmy od zapomnienia, bo zapomną o nas” [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: O zlikwidowanych zakładach pracy. „Ocalmy od zapomnienia, bo zapomną o nas” [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →