Hrubieszów: Zapraszamy na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w premierowym programie „Maj zaczyna się we wtorek”

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna Art serdecznie zapraszają na premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek”.

Reklamy

 

Występ odbędzie się w sobotę 17.03.2018 o godz. 16:00 w hali widowiskowo-sportowej HOSiR przy ul. Ciesielczuka w Hrubieszowie.

„Maj zaczyna się we wtorek” taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz ,, Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać.

Na koniec bisy, a tam – największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego  programu po, którym mamy spotkanie z publicznością.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

 

***

 

Zamówienia na występ pod nr telefonu: 693-062-880.

Wystawiamy faktury VAT, dostarczamy bilety z fakturą pod wskazany adres, płatność do uzgodnienia.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące imprezy pod wyżej wymienionym numerem telefonu.