18 lipca 2024

Hrubieszów: Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci zatrzymali 25-latka z Hrubieszowa, który w jednym z miejscowych marketów ukradł słodycze i wiertarko-wkrętarkę.

Reklamy

Do kradzieży doszło w środę w godzinach wieczornych. Hrubieszowscy policjanci zostali zawiadomieni o ujęciu na gorącym uczynku mężczyzny, który po opuszczeniu linii kasowych w jednym z marketów na terenie miasta, próbował w reklamówce wynieść ze sklepu dużą ilość skradzionych słodyczy.

Pracownik sklepu rozpoznał na monitoringu złodzieja, który wcześniej, w tym samym markecie, w krótkich odstępach czasu dokonał już kradzieży słodyczy oraz wiertarko-wkrętarki.

Reklamy

Policjanci po obejrzeniu nagrania nie mieli wątpliwości, że mają do czynienia ze sprawcą kradzieży. To 25-latek z Hrubieszowa, który był wcześniej notowany za podobne czyny.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży rzeczy o łącznej wartości blisko 1 tys. złotych. Mężczyzna przyznał się do stawianego mu zarzutu. Dalszym jego losem zajmie się sąd. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Reklamy

źródło: KPP w Hrubieszowie