30 maja 2024

III Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N

Hrubieszów

Dnia 20.03.2010 r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hrubieszowie odbyły się III Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N o puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

***

Zawody te stały się wspaniałą okazją do zaprezentowania umiejętności modelarskich wszystkich klubów działających w naszym regionie. Doskonale spisał się nasz hrubieszowski Klub Modelarski „Orlik” wraz z opiekunem – Leszkiem Kryszczukiem.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

kategoria senior
1 m-ce Tomasz Osieleniec modelarnia Sawin
2 m-ce Leszek Kryszczuk modelarnia Hrubieszów
3 m-ce Andrzej Łukasiewicz modelarnia Włodawa

kategoria junior
1 m-ce Paweł Ignatiuk modelarnia Włodawa
2 m-ce Michał Żelechowski modelarnia Włodawa
3 m-ce Marcin Lisiecki modelarnia Włodawa

kategoria młodzik
1 m-ce Szymon Drączkowski modelarnia Hrubieszów
2 m-ce Konrad Dyszkowski modelarnia Sawin
3 m-ce Kamil Głąb modelarnia Włodawa

W organizację zawodów na terenie naszego miasta zaangażowało się wiele osób. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Burmistrza Miasta Hrubieszowa Zbigniewa Doleckiego, Dyrektora Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pana Stanisława Łuczkiewicza, Pana Zbigniewa Lebiedowicza, Pana Stanisława Gietki oraz Pana Stanisława Palaka.

Zawody modelarskie są wspaniałą alternatywą spędzania czasu wolnego nie tylko przed telewizorem. Zarówno dla uczestników, jak i dla kibiców, są okazją do wspaniałej, sportowej rywalizacji. Liczymy na to, że jeszcze niejednokrotnie zorganizujemy w Hrubieszowie tak wspaniałą imprezę, bowiem modelarstwo z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.

***

Info i foto:
KM Orlik

zobacz zdjęcia »