15 czerwca 2024

Jak kupić najlepsze meble biurowe? Doradza salon z Katowic

Biuro to bardzo ważne miejsce w życiu każdej osoby, która w nim pracuje. To tam właśnie spędzamy co najmniej 8 godzin w ciągu dnia. Bardzo ważne jest aby czuć się w nim komfortowo i wygodnie. Gwarancją tego są odpowiednie meble biurowe. Jak wybrać te najlepsze? – doradza salon z Katowic.

Reklamy

 

Biuro marzeń w zasięgu ręki

Tak jak większość trendów z zachodu, również moda na biura marzeń powoli dociera również do naszego kraju. Coraz więcej firm, zwraca uwagę na to jak wygląda siedziba ich firmy oraz czy jest ona przyjazna jej pracownikom. Dbanie o komfort osób pracujących w biurze stało się nie tylko modnym HR-owym zabiegiem ale przed wszystkim ma swoje uzasadnienie w badaniach. Otóż udowodniono, że osoby zadowolone ze swojego miejsca pracy, są znacznie wydajniejsze, bardziej efektywne oraz łatwiej się  z nim współpracuje. To wszystko dlatego, że tacy pracownicy łatwiej mogą skupić się na powierzonym im zadaniach, czują się komfortowo i wszystkie ich potrzeby są zaspokojone. Często niewielkie zmiany z poziomu pracodawcy, mogą zrobić ogromną różnicę drugiej stronie. Dostęp do wygodnych foteli, miejsca do pracy stojącej, czy popularne chill roomy, to niewielkie wydatki, które znacznie uatrakcyjniają miejsce pracy oraz dają poczucie komfortu pracownikom. Ciekawym rozwiązaniem, które również przynosi bardzo dobre efekty jest wyposażenie firmowej kuchni w napoje i przekąski.  Tak wyglądają biura największych potentatów ja np. Google czy Amazon, słynących ze swojego dobrego podejścia do pracowników. 

Ergonomiczne meble biurowe

Bardzo ważnym elementem dobrego biura jest zadbanie o jakość mebli w nim się znajdujących. Na nic dodatkowe udogodnienia jeśli meble biurowe są niewygodne i nie przystosowane do pracy. Dlatego do biur przeznaczone są specjalne, profesjonalne meble biurowe. Pamiętajmy, że urządzając biuro należy zwracać uwagę na ergonomiczność i praktyczność mebli, a nie tylko ich wygląd. Kwestie estetyki powinny znaleźć się na drugim planie. Na szczęście, dziś oferta mebli biurowych jest tak szeroka, że bez problemu można znaleźć modele idealnie pasujące do niemal każdego stylu. Zarówno nowoczesne meble gabinetowe, proste skandynawskie projekty czy klasyczne meble biurowe. Wybierając wyposażenie firmy zawsze warto zwrócić dodatkową uwagę na wszelkie atesty, gwarancję producenta  oraz staranność w wykonaniu mebli. Nie zapominajmy, że tak jak w przypadku większości produktów, za jakością idzie cena. Nie oznacza to, że muszą być bardzo drogie. Lepiej jednak zainwestować w porządne meble, które przetrwają dłużej niż 2 lata. Jeżeli szukasz takich mebli zapraszamy do salonu Mebli biurowych w Katowicach

Reklamy

Gdzie kupić najlepsze meble biurowe?

Wiele osób poszukiwanie mebli biurowych rozpoczyna od zapoznania się z ofertą dostępną w Internecie. Jest to świetny pomysł na rozeznanie, jednak zawsze doradzamy aby przed dokonaniem zakupu, obejrzeć i wypróbować meble “w realu”. Niestety wiele dostępnych w sieci mebli to tanie chińskie produkty, których jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Do tego kosztowna wysyłka i problemy ze zwrotem, potrafią zabrać więcej czasu niż po prostu wizyta w salonie. Dodatkowo na miejscu, zawsze można liczyć na pomoc specjalistów oraz fachową obsługę, która doradzi jak najlepszy wybór.

 

 

fot. mat. sponsora

Reklamy