21 maja 2024

Jasełka w Przedszkolu nr 3

HrubieszówHrubieszów

18 grudnia 2009 roku w Przedszkolu nr 3 w Hrubieszowie przy ulicy Dwernickiego miały miejsce jasełka. W filii przedszkola przy ul. Grotthusów dziecięce jasełka wystawiono 21 grudnia.

***

Jasełka w Przedszkolu nr 3 przy ul. Dwernickiego

Dnia 18.12.2009 roku w Przedszkolu nr 3 w Hrubieszowie przy ulicy Dwernickiego miały miejsce jasełka. Uroczyste spotkanie, na którym rodzice mieli okazję zobaczyć swoje pociechy w rolach aniołów, gwiazdek, pasterzy. Spotkanie miało specyficzny nastrój: choinka, szopka, śpiewane kolędy, wszystko to sprawiało, że każdy z obecnych czuł magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie zakończyło się tradycyjnym dzieleniem opłatkiem i składaniem serdecznych życzeń.

zobacz zdjęcia »

***

Jasełka w Przedszkolu nr 3 przy ul. Grotthusów 1

Hrubieszów Dnia 21 grudnia 2009 r. w Miejskim Przedszkolu Nr 3 (przy ul Grotthusów) w Hrubieszowie odbyły się Jasełka. Mają one wieloletnią tradycję w naszym przedszkolu, a w wykonaniu przedszkolaków nabierają szczególnego wdzięku.

Czy może być coś bardziej wzruszającego od maleńkich pastuszków przynoszących swe dary do szopki? Aniołków i królów, którzy mimo zaledwie kilku lat nie tracą nic ze swojego majestatu? Mali aktorzy, we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców, prezentowali się doskonale. Przedstawienie było wyjątkowe, obejrzeli je rodzice, dziadkowie, dzieci i cały personel przedszkola.

Na zakończenie nie zabrakło wigilijnego opłatka i świątecznych życzeń. Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia, a zebrani podzielili się symbolicznym opłatkiem.

zobacz zdjęcia »

***

tekst i foto
Przedszkole nr 3

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009