Jedynka: Niezapomniana wycieczka do Janowa Lubelskiego

W dniach 13 – 16 czerwca uczniowie kas szóstych ZSM nr 1 w Hrubieszowie uczestniczyli w wycieczce do Janowa Lubelskiego. Hrubieszów żegnał nas deszczem, ale humory były słoneczne od pierwszych chwil wyprawy.

Reklamy


Jako pierwszy zwiedziliśmy Kościół w Momotach Górnych – „dzieło serca i rąk” wieloletniego proboszcza tej parafii. Byliśmy pod wrażeniem pięknego wnętrza świątyni. 

Po wizycie w Momotach pojechaliśmy do ośrodka wypoczynkowego, gdzie mieliśmy czas na zakwaterowanie i pierwsze szaleństwa w   deszczu. Po smacznym obiadku nadeszła pora na, oczekiwane przez wszystkich, samochody terenowe. To dopiero była atrakcja!!!  Kontakt z błotem i wodą wywołał ogólny  zachwyt.J

Pierwszy dzień wycieczki zakończył się dyskoteką oraz długimi rozmowami w domkach.

Następnego dnia mieliśmy możliwość uczestniczenia w grze terenowej oraz spróbowania swoich sił w parku linowym. Poza tym poszerzaliśmy swoją wiedzę przyrodniczą dzięki wizycie w Laboratoriach Wiedzy. Od dziś już na pewno wszyscy wiemy co to jest fotosynteza J

Tego dnia wieczór spędziliśmy przy ognisku, zabawach integracyjnych i podchodach.

Ostatni dzień wycieczki to warsztaty garncarskie, pyszne lody w centrum miasta i oczywiście wyczekiwane kajaki oraz rowerki wodne.  

Wracaliśmy uśmiechnięci, zadowoleni i bardzo zmęczeni. Warto było!

 

Zdjęcia:

http://hrubie.szkoleniakrasnik.pl/index.php/niezapomniana-wycieczka-do-janowa-lubelskiego.html


fot. ZSM nr 1