Jesienna zbiórka dla potrzebujących

Stowarzyszenie Edukacyjne „Razem” w Hrubieszowie zaprasza do udziału w jesiennej zbiórce żywności i przyborów szkolnych, przeznaczonych dla ubogich dzieci z hrubieszowskich szkół. Akcja odbędzie się w piątek 28 i sobotę 29 września.

Reklamy

Produkty spożywcze m.in.: konserwy, ryż, cukier, olej, słodycze, mąkę czy makaron, a także zeszyty, długopisy, kredki, flamastry i pozostałe elementy wyposażenia szkolnego tornistra będą zbierane w 11 punktach miasta. 

Będą to: Hurtownia Mięs i Wędlin Kazimiery Dubiel przy ul. Listopadowej, sklepy „Groszek” przy ul. Polnej i ul. Dwernickiego, wejście do hipermarketu „Carrefour” przy ul. Kolejowej, Hurtownia Spożywcza Edmunda Majdera przy ul. Zamojskiej, sklep „Lewiatan” przy ul. 3-go Maja, „Tesco” przy ul. Dworcowej, sklep „Jagiellon” przy ul. Królowej Jadwigi, „Biedronka” przy ul. Basaja, a także sklep Zakładów Mięsnych w Łukowie przy ul. Partyzantów oraz „Kaufland” przy ul. Basaja. 

Udział w zbiórce już zadeklarowali uczniowie hrubieszowskich szkół, ale lista wolontariuszy nie jest jeszcze zamknięta. Osoby, które chciałyby się włączyć w przeprowadzenie akcji, mogą się w tej sprawie kontaktować z jej organizatorami telefonicznie pod numerem: 663 779 543 lub z koordynatorami szkolnymi.


Źródło: ias24.eu