Już dziś koncert charytatywny dla Mikołaja. I ty możesz pomóc!

16 maja w sali HDK odbędzie się Koncert na rzecz malutkiego Mikołaja. Całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie chłopca. Wstęp do puszki – nie mniej niż 5 zł. To tak niewiele… Wystąpią zespoły: JAGO YUONG, LIFE, STRYCH, MEFFIS oraz SOLARIS.

Reklamy

 

Początek koncertu o godz. 18.00.

 

MIKOŁAJ PIERWOŁA – malutki mieszkaniec Hrubieszowa. Mikołaj ma 5 lat… Dotychczas było to takie radosne, roześmiane, szczęśliwe dziecko. Ale 16 kwietnia wszystko się zmieniło… zawalił się cały świat! Diagnoza była jak wyrok – to ostra białaczka szpiku kostnego.

Reklamy

Od 17 kwietnia Mikołaj razem z mamą przebywa na oddziale w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Prof. Antoniego Gębali w Lublinie. Dziecko przyjmuje chemię i przebywa w izolatce, żeby wykluczyć ewentualne przedostanie się bakterii. Czeka Go przeszczep szpiku kostnego.

Mikuś jest bardzo dzielny, ale to za dużo jak na 5-letniego Malucha.

Sytuacja materialna rodziny jest bardzo trudna. W tym czasie bardzo dużo pieniążków wydawanych jest na różnego rodzaju maści, kremy, opatrunki i leki.

Mama Mikołaja p. Ela jest osobą bezrobotną, ma na utrzymaniu jeszcze starszego synka Jakuba (11 lat). Ta rodzina bardzo, bardzo potrzebuje wsparcia.

Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o wszelaką pomoc….

 

16 maja o godz. 18.00. w sali HDK odbędzie się Koncert na rzecz malutkiego Mikołaja. Całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie chłopca. Wstęp do puszki – nie mniej niż 5 zł. To tak niewiele… Wystąpią zespoły: JAGO YUONG, LIFE, STRYCH, MEFFIS oraz SOLARIS.

Kawa, herbata, przekąska i ciacho za symboliczne 2 zł. do puszki.

Nie bądźmy obojętni na ludzkie cierpienie… cierpienie dziecka! 

 

POMÓŻMY!!!

 

 

Nr konta bankowego na które można wpłacać dobrowolne datki :

Elżbieta Pierwoła

Bank PKO BP   16 1020 5356 0000 1102 0065 8096

 

 

DZIĘKUJEMY!!!!

 

Stowarzyszenie „AKTYWNI” w Przewodowie