Już w najbliższą niedzielę III Charytatywna Gala Muzyki Tanecznej Hrubieszów 2022

W najbliższą niedzielę, 24 lipca, na boiskach treningowych Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się III Charytatywna Gala Muzyki Tanecznej Hrubieszów 2022. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie dwóch chłopaków z powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

Karolek z Werbkowic w tym roku skończy 4 latka, urodził się z wadą lewej rączki, nie posiada paluszka II, III i IV. Pojawiła się szansa na usprawnienie uchwytu w lewej rączce, ale cena zabiegu to około 300 tysięcy.

Piotruś Prokop z Hrubieszowa od urodzenia choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną zespół Aicarduego Goutieresa. Trzyletni Piotruś na chwilę obecną nie chodzi, samodzielnie nie siedzi, nie mówi. Malutki wojownik z Hrubieszowa wymaga ciągłej intensywnej rehabilitacji, oraz zakupu sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

Reklamy

Na scenie wystąpią: After party, Energy Girls, Discoboys, Shantel, Malibu, Menelaos, Tex, Greso, Jeszcze Jeden, DJ PRS100, DJ Krister, DJ Sky.

Czekamy na Was 24 lipca 2022 roku już od godziny 14, na boisku treningowym obok HOSIR przy ulicy Ciesielczuka w Hrubieszowie.

Pomóżmy małym wojownikom powrócić do zdrowia!!!

­

Honorowy patronat nad imprezą objęła Burmistrz Miasta Hrubieszowa – Marta Majewska.

­

(info: Danuta Muzyczka, grafika – organizatorzy)


Zobacz też:

Brakuje krwi! Zapraszamy na akcję krwiodawstwa w Hrubieszowie

Brakuje krwi! Zapraszamy na akcję krwiodawstwa w Hrubieszowie