15 lipca 2024

Kabaret Paranienormalni – „Żarty się skończyły”

Kabaret Paranienormalni oraz Agencja Artystyczna Joanna serdecznie zaprasza na premierowy program „Żarty się skończyły”. Występ odbędzie się 21 marca 2014 r. o godz. 17.30 w hali widowiskowo – sportowej HOSiR przy ul. Ciesielczuka 2 w Hrubieszowie.

Reklamy

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.

 

Czas trwania programu to prawie 2 godziny –  Cena biletu wynosi 50 zł.

Reklamy

 

Indywidualnie bilety można nabyć w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Ciesielczuka 2, w Hrubieszowskim Domu Kultury przy ul. 3 Maja 7 lub na

www.kabaretowebilety.pl.

Reklamy

Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem tel: (41)361-80-47 lub 799-047-040.

Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!