Kern drugi w Puławach

Puławy

Reklamy

3 Maja 2010 r. w Puławach na dystansie ok. 8 km odbyły się w obsadzie międzynarodowej Uliczno – Przełajowe Biegi o „Błękitną Wstęgę Wisły”. Zawodnik hrubieszowskiej Unii Artur Kern wśród 66 mężczyzn wywalczył wysoką 2 pozycję, Adrian Mielniczuk był 12.

Czołówka mężczyzn:
1.Fiskorych Sergii 1980 Ukraina 20,53
2.Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 21,09
3.Gołownyckij Aleksander 1975 Kowel Ukraina 21,14
4.Rusiluk Jurij 1987 Łuck Ukraina 21,37
5.Kuzdra Dariusz 1975 Agros Zamość 22,07
6.Buczek Tomasz 1989 Agros Zamość 22,38
7.Ćwik Hubert 1977 Agros Zamość 22,42
8.Kępa Damian 1992 SKB Kraśnik 22,45
9.Marzec Stanisław1962 Natura Nałęczów 22,48
10.Kiciak Paweł 1980 LKB Rudnik 22,59
11.Raczyński Paweł1990 SKB Kraśnik 23,02
12.Mieleńczuk Adrian1990 Unia Hrubieszów 23,35

Ukończyło 66 panów. Najstarszy uczestnik Ireneusz Polichnt z Bogdanki71 lat.

Kobiety
1.Karpińska Magdalena 1980Agros Zamość 12,21
2.Bojarezuk Monika1989 Radzyń Podlaski 12,42
3.Sanzyriak Kalarina1986 Łuck Ukraina 12,58
4.Żółkiewska Małgorzata 1972LW Bogdanka 13,12
5.Antończyk Anna 1986 Chemik Puławy 14,02
6.Jacniak Małgorzata1990 AZS UMCS Lublin 15,03

Ukończyło 10 pań. Najstarsza z pań Anna Włodarczyk z Warszawy lat 40

Punktacja drużynowa:
1.Agros Zamość 123
2.Chemik Puławy 104
3.LKB Rudnik 95
4.LW Bogdanka 69
5.SKB Kraśnik 63
6.Unia Hrubieszów 57

Sklasyfikowano 15 drużyn.

Dzieci i młodzież z Hrubieszowa i okolic tym razem nie brali udziału.

Uwaga – Biegi w Hrubieszowie

11 maja (wtorek) – Biegi 3 Majowe

PROGRAM MINUTOWY IMPREZY
godz.10:30 – Otwarcie Imprezy
godz.10:45 – Przedszkolaki (dziewczynki- rocznik 2003 i młodsi) dystans: 200m
godz.10:50 – Przedszkolaki (chłopcy- rocznik 2003 i młodsi) dystans: 200m
godz.10:55 – Dziewczęta rocznik 2002 200m
godz.11:00 – Chłopcy rocznik 2002 200m
godz.11:05 – Dziewczęta rocznik 2001 300m
godz.11:10 – Chłopcy rocznik 2001 300m
godz.11:15 – Dziewczęta rocznik 2000,1999 600m
godz.11:20 – Chłopcy rocznik 2000,1999 600m
godz.11:25 – Dziewczęta rocznik 1998,1997 600m
godz.11:30 – Chłopcy rocznik 1998,1997 600m

godz.11:35 – Dziewczęta rocznik 1996 600m
godz.11:40 – Chłopcy rocznik 1996 600m
godz.11:45 – Dziewczęta rocznik 1995,1994 600m
godz.11:50 – Chłopcy rocznik 1995,1994 600m

godz.12:00 – Dziewczęta rocznik 1993,1992 1 000m
godz.12:10 – Chłopcy rocznik 1993,1992 1 000m
godz.12:20 – Dziewczęta rocznik 1991 i starsze 1 000m
godz.12:20 – Chłopcy rocznik 1991 i starsi 1 000m

oraz

30 maja (niedziela) – Biegi Herbowe po ulicach Hrubieszowa

***

Opracował – mak

Na zdjęciu – Artur Kern w Werbkowicach był pierwszy, w Puławach drugi, ciekawe jak będzie w kolejnych startach.