22 czerwca 2024

Kino HDK zaprasza

Hrubieszów

Magiczne drzewo

Reklamy

(Polska, 2007)
Familijny/Fantasy

Seanse zorganizowane w dniach 26 i 27 listopada.
Seans dla widzów indywidualnych w dniu 29 listopada 2009 o godz. 15:00.

Reklamy

***

Reklamy

Reżyseria: Andrzej Maleszka
Scenariusz: Andrzej Maleszka

Czas trwania projekcji 90 minut

„Magiczne drzewo” to długo oczekiwany na świecie film fabularny, zrealizowany na bazie pomysłu wielokrotnie nagradzanej serii TVP1. Seria otrzymała kilkadziesiąt międzynarodowych nagród, w tym pierwszą w historii dla produkcji z Polski – prestiżową nagrodę EMMY, najważniejszą międzynarodową nagrodę dla produkcji telewizyjnej.

„Magiczne drzewo” to nowa, oryginalna, cudowna opowieść o dzieciach, które znalazły krzesło spełniające ludzkie życzenia, zarówno te dobre, jak i te złe…

Akcja filmu toczy się w szybkim tempie i jest on pełen niezwykłych pomysłów: latający dom i gigantyczna zjeżdżalnia wyrastająca z morza, krzesło, które chodzi i autobus, który zwariował, pieniądze, które lecą z kranu i sto wyczarowanych psów…

Mimo fantastycznych motywów film opowiada o ważnych problemach dzieci, których rodzice muszą często wybierać między karierą zawodową, a „byciem” z dziećmi.

W filmie wystąpili znakomici aktorzy: Hanna Śleszyńska, Agnieszka Grochowska, Andrzej Chyra, Maciej Wierzbicki i jak zwykle w filmach Andrzeja Maleszki – świetnie grające dzieci.

Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza na seanse zorganizowane w dniach 26 i 27 listopada 2009 r. w godzinach przedpołudniowych.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 listopada b.r.

Sprzedaż biletów w dniach 23 – 25 listopada w godz. 9:00 -15:00 (pokój nr 4).
Cena biletu dla grup zorganizowanych 10 zł.

Seans dla widzów indywidualnych w dniu 29 listopada 2009 o godz. 15:00.
Cena biletu 12 zł (sprzedaż na godzinę przed seansem).

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009