Kolejne wypadki

HrubieszówPowiat hrubieszowski

Reklamy

Wczoraj w miejscowości Modryniec, doszło do wypadku drogowego. 68 – letni kierujący samochodem osobowym marki VW Golf, potrącił jadącą rowerem 13 – latkę z gm. Hrubieszów.

Dziewczynka skręcając w lewo, w drogę podporządkowaną, wjechał wprost pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku tego zdarzenia 13 – latka trafiła do szpitala ze złamaną nogą. Dzisiaj rano natomiast miał miejsce kolejny wypadek w Obrowcu. 35 – latek prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał z drogi uderzając w drzewa na przydrożnej posesji. Z podejrzeniem złamania kręgu szyjnego trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy podanych zdarzeń byli trzeźwi.

***

Wczoraj w miejscowości Modryniec doszło do wypadku drogowego. Na miejsce przybyli policjanci, którzy ustalili, że 68 – letni mieszkaniec gm. Mircze, kierując samochodem osobowym marki VW Golf potrącił jadącą rowerem 13 – latkę. Dziewczynka skręcając w lewo, w drogę podporządkowaną, wjechała wprost pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku tego zdarzenia doznała obrażeń ciała w postaci złamania nogi. Przewieziono ją do szpitala.

Natomiast dzisiejszego ranka, miał miejsce kolejny wypadek w Obrowcu. 35 – latek z Hrubieszowa jadąc Citroenem Berlingo, prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Zjechał z drogi na przydrożną posesję i uderzył w drzewa. Mężczyznę z podejrzeniem złamania kręgu szyjnego przewieziono do szpitala. Wszyscy uczestnicy podanych zdarzeń byli trzeźwi.

info i foto
KPP w Hrubieszowie

Hrubieszow LubieHrubie 2009