22 lipca 2024

Kolejne zaskoczenie na rynku taksówkarskim w Hrubieszowie

Kolejny artykuł o korporacji eTAXI, o trórej już pisaliśmy. Zawsze były to informacje o czymś co zdecydowanie wyróżnia i stawia tzw. „zielone taksówki” na najwyższej pozycji na hrubieszowskim rynku taksówkarskim. Tak jest i tym razem.

Reklamy

 

Po wprowadzonej przez eTAXI rewolucyjnej „promocji paragonowej” czy „promocji naklejkowej”, dzięki którym stali klienci mogli jeździć za 1zł, teraz eTAXI idzie kolejny krok dalej i obiża ceny kursów dla WSZYSKICH klientów, na wszystkich trasach !

Tak więc potwierdza się po raz kolejny, że eTAXI wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i zgodnie z zapowiedziami wprowadza korzystne promocje i coraz bardziej umacnia swoją pozycję  wśród korporacji taksówkarskich w Hrubieszowie.

Reklamy

W tym miejscu warto też przypomnieć o zrealizowany przez eTAXI spot reklamowy https://youtu.be/WNDwAHgffM4, który polecamy, bo potwierdza poważne podejście korporacji do świadczonych usług.

Warto też zobaczyć i polubić ich konto na Facebooku

Reklamy

https://www.facebook.com/Us%C5%82ugi-taks%C3%B3wkarskie-ETAXI-Hrubiesz%C3%B3w-174271026529000/

aby śledzić na bierząco nowości jakie pojawiają się na ich stronie.

 

O „zielonych taksówkach” z eTAXI przeczytacie też w artykulłach:

Taksówki inne niż wszystkie – czyli nowa korporacja, nowa jakość 

Taksówkarska rewolucja – eTAXI podbija Hrubieszów! 

 

Taksówkę eTAXI można zamówić przez całą dobę pod numerami tel.: 668 68 40 30

Więcej na temat promocji i oferowanych usług znajdziemy bezpośrednio u kierowców lub pod numerami tel. 734 833 458, 505 992 963 oraz na ich stronie internetowej www.etaxi.hru.pl

 

tekst, wideo, grafika – mat. sponsora