Koncert Roberta Kloca

W niedzielę 19 lutego 2012 roku w sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury odbył się koncert Grzegorza Kloca i jego grupy.

Reklamy

Kilka własnych kompozycji i spora dawka coverów klasycznych rockowych przebojów krajowych i zagranicznych – muzyki „na żywo” nigdy za wiele, o czym zaświadczy nieźle bawiąca się na koncercie publiczność.

Grzegorz Kloc pochodzi z Lublina. Kompozytor pierwszego przeboju zespołu Sixteen „Spadające myśli” oraz przebojów Seventeen „Niezwyczajna miłość” i „Daj słowo”. Po rozpadzie Sixteen, od1998 roku, wokalista i muzyk grupy Seventeen jako Grzegorz Klotz. Z tym zespołem nagrał dwie płyty: Szalona (1999) oraz Chłopak i Dziewczyna (2001). Pierwsza sprzedała się w nakładzie ponad 25 tysięcy egzemplarzy – a promowane piosenki cieszyły się sporą popularnością. Grały je największe stacje radiowe i telewizyjne w Polsce. Zespół zagrał też wiele koncertów, w tym trasęLata z Radiem.

Grzegorz Kloc współpracował z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. Byli to m.in. De MonoMaryla RodowiczNatalia KukulskaNatalią NiemenKaja Paschalska, zespołem Daab oraz jako muzyk koncertowy z Anitą LipnickąRyszardem Rynkowskim. (Źródło: Wikipedia)