14 czerwca 2024

Kościuszko: Na hrubieszowskich targach edukacji

7 kwietnia 2016 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyła się kolejna już edycja Targów Edukacji i Pracy, zorganizowanych w tym roku wspólnie przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Hrubieszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu. Nie mogło na nich zabraknąć także ZS nr 3 im. Tadeusza Kościuszki, szkoły szczycącej się wieloma wspaniałymi osiągnięciami w pracy z utalentowaną hrubieszowską młodzieżą.

Reklamy


Ofertę edukacyjną naszej szkoły przedstawiali uczniowie pod życzliwą opieką nauczycieli. Zainteresowanym przyszłą nauką w ZS nr 3 im. Tadeusza Kościuszki gimnazjalistkom i gimnazjalistom zaprezentowaliśmy liczne sukcesy edukacyjne szkoły. Uczestniczący w targach gimnazjaliści zwracali również swoją uwagę na nasze osiągnięcia sportowe, a w szczególności na sukcesy w popularnych wśród młodzieży grach drużynowych.

Licznie przybyłym na targi absolwentom gimnazjów życzymy właściwego wyboru dalszej drogi edukacyjnej i zachęcamy do szczegółowego prześledzenia oferty nauczania przygotowanej przez ZS nr 3 im. Tadeusza Kościuszki z myślą o twórczym rozwijaniu Waszych zainteresowań. Warto trafić do szkoły, w której nie tylko naucza się z pasją, ale i uczy się z satysfakcją!

Reklamy

Z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/2017 oraz aktualnie obowiązującymi zasadami rekrutacji w ZS nr 3 można zapoznać się na stronie szkolnej.

 

Zdjęcia:

Reklamy

http://www.zsnr3.pl/photogallery.php?album_id=470