Kursy maturalne dla tegorocznych absolwentów Staśka

Dbając o systematyczność procesu edukacyjnego naszych uczniów w poczuciu odpowiedzialności pedagogicznej nie pozostawiamy absolwentów Staszica bez pomocy w pełnym niepokoju czasie wyczekiwania na egzaminy maturalne.  

Reklamy

 

Drodzy Absolwenci!

Możecie skorzystać z przygotowanej z myślą o Was oferty przedmiotowych kursów przedmaturalnych. W oczekiwaniu na czerwcowe egzaminy będziecie mieli możliwość utrwalenia wiedzy i umiejętności zdobytych dotąd podczas zajęć szkolnych. Mimo przykrych okoliczności zamiast na nie narzekać, my odkrywamy nowe sposoby na naukę i wykorzystujemy je najpełniej jak potrafimy. „Umiemy tyle, ile pamiętamy” – nie pozwólmy więc czasowi zatrzeć w naszej pamięci tak wielu zgromadzonych informacji. 

Niech systematyczny trening, prowadzony aż do samego finału pozwoli na osiągnięcie zamierzonych celów. Przed dotarciem do mety zbierzmy wszystkie siły i walczmy do końca. Nadal jesteście przypisani do swoich grup utworzonych jeszcze  w marcu. Na zasłużone wakacje przyjdzie jeszcze czas, a póki co spotkajmy się online w TEAMS-ach od 4 maja do 5 czerwca. 

J. Lis / A. Perkman 

 

KURSY MATURALNE – HARMONOGRAM ZAJĘĆ

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

TERMIN 

Absolwenci z klasy 

 

 

 

Język polski 

Dorota Sędłak 

Czwartek 9:50-10:35 

3D 

Czwartek 10:45-11:30 

3C 

Joanna Szabat 

Wtorek 11:50-12:35 

Piątek 10:45-11:30 

3B 

Katarzyna Krotkiewicz 

Indywidualne konsultacje  
w ustalonym między nauczycielem i absolwentem terminie  

3E 

Anna Potrzeszcz 

3A 

 

 

 

Język angielski 

Joanna Lis 

Poniedziałek  9.50-10.35 

GR 3 poziom R 

Agnieszka Perkman 

Wtorek 10:45-11:30 

3B 1gr poziom P 

Środa 8:55-9:40 

 GR 2 poziom R 

Joanna Pudłowska 

Wtorek 10:45-11:30 

3A gr 1 poziom P, 

3B gr2 poziom P 

Anna Czerw 

Indywidualne konsultacje  
w ustalonym między nauczycielem i absolwentem terminie 

 

Joanna Patkowska 

 

Sylwia Pabisiak Zaprzała 

 

Język niemiecki 

Katarzyna Dziumaga 

Piątek 14:00-15:00 

3A, 3B 

Urszula Pasieka 

Środa 12:45-13:30 

3D 

 

Język rosyjski 

Neonila Pawluk 

Poniedziałek 13:40-14:25 

Piątek 13:40-14:25 

3A,3C,3E 

Urszula Wyszyńska 

Wtorek 13:30-14:15 

3D 

Środa 12:30-13:15 

3B 

Historia  

Elżbieta Dąbrowska 

Czwartek 14:00-14:45 

3D 

WOS 

Edyta Wolańczuk 

Poniedziałek 10:00-10:45 

3D,3E 

 

 

 

Matematyka  

Jarosław Grzeszczuk 

Wtorek 11:50-12:35 

3C 

Marek Krasiński 

Wtorek 8:55-9:40 

Czwartek 10:45-11:30 

Piątek 8:55-9:40 

 

3A 

Anna Pękowska 

Indywidualne konsultacje  
w ustalonym między nauczycielem i absolwentem terminie 

3B,3D,3E 

Fizyka 

Andrzej Bielak 

Poniedziałek 14:00-14:45 

Czwartek 14:00-14:45 

3A 

Chemia 

Anna Modzelewska 

Wtorek 12:30-13:15 

3B 

 

Biologia  

Marta Krupa 

Środa 10:00-11:00 

3B 

Anna Michalczuk 

Poniedziałek 9:50-10:35 

Czwartek 10:35-11:20 

3E 

Geografia  

Monika Młynarczuk 

Środa 10:35-11:30

3 A ,B,C,D,E

Zestawienie: Monika Młynarczuk

 

info: Staszic