La Femme w Uniradio

Witam, nazywam się Joanna Lewandowska, jestem obecnie studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego i absolwentką ZS Nr 2 im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Od niedawna prowadzę swoją audycję La Femme w radiu uniwersyteckim.

Reklamy

i>Piszę do Pana z prośbą o zamieszczenie na stronie informacji o tej audycji. Jest to radio internetowe więc można go słuchać wszędzie, a lubiehrubie daje możliwość dotarcia do Hrubieszowiaków i być może znajomych, których nie „ogarnia” moja lista znajomych na gadu gadu czy facebooku 😉

Reklamy

Audycje odbywają się co piątek o godzinie 17 i można ich posłuchać na stronie www.uniradio.pl
Przesyłam poniżej informację o czym jest cykl audycji i komu poświęcona będzie ta jutrzejsza.

La femme – audycja poświęcona kobietom, tym mniej i bardziej znanym. Co je wyróżnia? Przede wszystkim pasja i to, że w swoim fachu są absolutnymi mistrzyniami. Choreografki, fotografki, architektki, reżyserki… postaram się aby żeńska forma nazw tych zawodów nie brzmiała tak obco.

Bohaterką najbliższej „La Femme” będzie Annie Leibovitz, światowej sławy portrecistka i fotograf. Czyli audycja o ostatniej fotografii Johna Lennona, gwiazdach show biznesu w nietypowym wydaniu i bajkowym świecie Disneya.

A na deser wywiad z wrocławską fotograf Katką Szmorąg, która opowiedziała o topieniu Ofelii, oswajaniu wściekłego różu i psach. Zapraszam serdecznie w piątek o 17!

www.uniradio.pl