Ławki parkowe – oferta od producenta Tioman

Firma Tioman oferuje swoim klientom szeroki wybór elementów małej architektury. Wśród nich znajdują się popularne ławki parkowe, będące ozdobą wielu alejek, parków miejskich, tarasów oraz innych terenów zewnętrznych. Zobaczmy, jakie modele znajdziemy wśród ławek z drewna.

Reklamy

 

Model L01 – Sytuowana w betonie atrakcyjna ławka to prosty i zgrabny model, który idealnie skomponuje się z zielenią krzewów i drzew. Całość wykonana jest z drewna świerkowego, połączonego ze stalowymi rurami, nadającymi produktowi stylowy, unikalny charakter. Ławka została pomalowana proszkowo, podczas zamówienia, klient ma możliwość wyboru kolorystyki z pełnej palety RAL.

Model L02 – Zakotwiczana w ziemi elegancka, drewniana ławka, to świetna opcja do terenu zewnętrznego każdego typu. Wykonana została z najlepszej klasy drewna sosnowego. Stalowy profil nadaje ławce indywidualnego charakteru, który sprawia, że całość robi doskonałe wrażenie na każdym tle. Jest to model wart uwagi ze względu na mocną konstrukcję oraz naturalną prezencję.


Model L03 – Jest to duża ławka o oryginalnej, solidnej konstrukcji. Stanowi połączenie drewna z metalowymi profilami, nadającymi jej charakterystycznej, industrialnej prezencji. Świetnie sprawdzi się w parkach, na alejkach miejskich, ogródkach piwnych, a także na osiedlach. Odpowiednio przymocowana do podłoża przetrwa dowolne warunki atmosferyczne.

Model L04 – Prosta ławeczka osiedlowa, wykonana z drewna sosnowego i stali. Pomimo niepozornego wyglądu, jest to model bardzo solidny, który wytrzyma zmienne warunki pogodowe. Materiały wykonawcze odporne są na wiatr, mróz oraz wilgoć, dzięki czemu dobrze przymocowana do podłoża ławka będzie bezpieczna nawet podczas złej pogody. Zgrabna, ocynkowana ławeczka często wybierana jest na boiska szkolne, place zabaw oraz prywatne posesje.

 


Model L05 – Wykonana z drewna sosnowego, ze stalowymi poręczami, będącymi jednocześnie podporą. Dla lepszej stabilności ławkę kotwiczy się w gruncie. Malowana proszkowo i ocynkowana ławka stanowi oryginalny, miły dla oka model, który na pewno zrobi dobre wrażenie w każdym otoczeniu. Idealna do parków, na place zabaw czy boiska szkolne. Ławka L05 jest bardzo solidna i odporna na większość czynników mechanicznych.Model L06 – Stylowa ławka drewniana, stworzona z drewna sosnowego i blachy stalowej. Już na pierwszy rzut oka robi dobre wrażenie, świetnie komponując się z dowolnym terenem zewnętrznym. Mocowana w gruncie stanowi element stabilny, zapewniając spacerowiczom odpowiednią przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu.

 


fot. mat. sponsora