Mądre udogodnienia, które ułatwią Ci korzystanie z kuchni

Bardzo ważne w kuchni jest mądre rozplanowanie ułożenia mebli i dobra organizacja, zwłaszcza gdy mamy do dyspozycji małą przestrzeń. Pamiętajmy o wielu pomocnych i sprytnych rozwiązaniach, które sprawdzą się w każdym domu, ułatwiając nam życie, zwiększając komfort użytkowania i pozwalając na oszczędności.

Reklamy

Komfortowe meble i użyteczne AGD

Twoja kuchnia potrzebuje mądrych i praktycznych rozwiązań bez względu na to, jaką wielkością pomieszczenia dysponujesz, czy jest ona otwarta na salon, zamknięta, mała czy duża. Nie jesteś skazany na wyłącznie nowocześnie wygladające akcesoria, nawet jeśli marzysz o rustykalnej kuchni w sielskim stylu, również możesz zastosować w niej kilka zasad i rozwiązań, które uczynią ją przyjemną w codziennym użytkowaniu. Na początek najważniejsza sprawa to praktyczne i mądrze zaprojektowane meble kuchenne. Do tego bardzo ważna rzecz to wybór odpowiedniego zlewozmywaka oraz dobrego sprzętu AGD. W pierwszej fazie skupiamy się na dużym AGD, takim jak kuchenka czy lodówka, później przychodzi czas na mniejsze, ale równie przydatne urządzenia. Wśród najpopularniejszych na Eltkom.pl płyt grzewczych cały czas utrzymuje się https://eltkom.pl/Plyta-Gazowa-Samsung-Na-75J3030AS-EO-z-5-Palnikami-p141107 . Klienci szczególnie doceniają wygodę jej użytkowania, ale też bardzo atrakcyjną cenę.

Jak ułatwić sobie przechowywanie?

Gdy już mamy za sobą wybór mebli i dużego AGD musimy dobrze zastanowić się nad wyposażeniem szuflad i szafek, tak by maksymalnie wykorzystać miejsce, jakie oferują w sposób, który pozwoli nam na wygodne i bezpieczne korzystanie z nich. Nieocenione są różnego rodzaju organizery i wkłady do szuflad z podziałami, praktyczne pojemniki czy choćby nieoceniony system cargo. Sporym ułatwieniem użytkowania są nowoczesne mechanizmy umożliwiające otwieranie szafek i szuflad bez uchwytów. Pomysłowe oświetlenie nad blatami i w meblach nie tylko nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, ale też ułatwi szukanie czegoś w głębszej części szafki czy mycie naczyń.

Wielofunkcyjne urządzenia

Sprytne rozwiązania w kuchni to także mądrze wybrany mały sprzęt AGD. W ofercie Eltkom znajdziesz wiele praktycznych i wielofunkcyjnych sprzętów, które w rewelacyjny sposób ułatwią Ci codzienne gotowanie, przygotowanie przetworów czy posiłków na wynos. Prawdziwym przyjacielem każdej gospodyni domowej będzie Robot Wielofunkcyjny Ariete 1779 Robomix Metal 1779, który łączy w sobie elegancki design i nowatorskie rozwiązania. Gotowanie będzie dla Ciebie czystą przyjemnością, dzięki kompletnemu zestawowi akcesoriów, które umożliwią Ci przygotowanie wszystkiego, co sobie wymarzysz. Fani zdrowego odżywiania nie obędą się bez urządzenia, jakim jest Blender Kielichowy Philips Hr2105/40 – prosty i zajmujący mało miejsca sprzęt, który poradzi sobie ze zmiksowaniem nawet twardych produktów. Przygotowanie drugiego śniadania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

(tekst i fot. mat. partnera)