25 czerwca 2024

Mikołajki w Jedynce

Mikołajki to czas, na który wszyscy czekamy. Spełniają się wtedy nasze marzenia, a widok świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów daje nam nadzieję, że my również zostaniemy obdarowani.

Reklamy

 

5 grudnia 2014r. MSU oraz SU w sposób szczególny uczcił wizytę św. Mikołaja, który już od samego rana w towarzystwie Elfów i Śnieżynek odwiedzał uczniów w salach lekcyjnych i obdarowywał słodyczami. Dostojny Gość słodkimi upominkami częstował również nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły.

Z tej okazji odbyło się również przedstawienie dla klas 1 – 3 przygotowane przez panie: Joannę Bartnik, Ewę Bohonos i Edytę Miller – Wiatrowską. Dzieci mogły obejrzeć inscenizację w języku angielskim. Uczniowie klasy 6c wcielili się w bohaterów znanych nam baśni: „Królowa Śniegu”, „ Złotowłosa i trzy niedźwiadki”, „ Jaś i Małgosia. Występ uświetnił szkolny chór prowadzony przez pana Arkadiusza Mielniczka.

Reklamy

Tuż po bajkowym przedstawieniu święty Mikołaj przy dźwiękach dzwoneczków wraz ze swoją asystą pojawił się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Mikołaj ciepłymi słowami powitał najmłodszych uczniów naszej szkoły, a Elfiki z ogromnym przejęciem odczytywały listy przysłane drogą elektroniczną do Mikołaja. Na zakończenie spotkania Śnieżynki obdarowały zebranych pysznymi słodkościami.

Opiekunowie MSU panie: S. Kuryło, K. Sztuk, T. Kraszkiewicz składają serdeczne podziękowania sponsorom: Firma – Handlowo- Usługowo – Produkcyjna „MEBLOSTYL” A. Grzyb, W. Grzyb, Biuro Podróży LAGUNA TOUR, KREDYTY AGATA Agata Zatorska, Małgorzata i Jacek Szumiata.

Reklamy

Dzięki hojności wyżej wymienionych sponsorów święty Mikołaj mógł całą społeczność naszej szkoły obdarować słodyczami i sprawić wszystkim wiele radości.info i fot. ZSM nr 1