Na planie teledysku BRUNO

Teledysk zespołu BRUNO był realizowany do utworu „Disco disco”, do którego słowa i muzykę napisał Tomasz Brudnowski Bruno, lider i założyciel zespołu.

Reklamy

br />Na początku, ok. godziny 18-tej, dwóch operatorów zamontowało 2 kamery na statywach, po czym przy użyciu jeszcze dwóch profesjonalnych kamer uwieczniali scenerię z ręki. Do kręcenia użyto wózka, wysięgników, dodatkowego oświetlenia oraz projektora.

Zdjęcia rozpoczęto bez udziału publiczności, po czym już w trakcie imprezy, na której zespół BRUNO bawił wszystkich zgromadzonych, operatorzy znów przystąpili do kręcenia i tak, gdy zespół grał „Disco disco”, szalejąca publika (a zwłaszcza piękne panie) była uwieczniana na filmie.

Głównym założeniem projektu było uchwycenie scenerii i aranżacji wnętrza dyskoteki VIVA, ponieważ styl utworu jest w rytmie tanecznym, przypominającym stylistycznie muzykę z lat osiemdziesiątych, więc oświetlenie klubu typu: kula lustrzana, kolorowe neony itp. przedmioty współgrały ze sobą doskonale.

Teledysk będzie montowany niebawem, tak więc zapraszamy do odwiedza strony zespołu www.bruno.com.pl, na której będzie wkrótce umieszczony.

O emisji teledysku w telewizji powiadomimy na stronie internetowej zespołu oraz na www.lubiehrubie.pl

W trakcie imprezy zostały zrobione zdjęcia, które będzie można obejrzeć na www.bruno.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

tekst: Bruno

zobacz zdjęcia >>