17 lipca 2024

Najlepszy dzielnicowy wybrany

W ubiegły piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie odbył się finał konkursu na Najlepszego Dzielnicowego. Pierwsze miejsce zajął asp. sztab. Krzysztof Jańczuk z terenu gminy Uchanie.

Reklamy

W ubiegły piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie odbył się finał Konkursu na Najlepszego Dzielnicowego. Konkurs odbył się w trzech etapach: sondy internetowej na stronie LubieHrubie.pl, testu wiedzy teoretycznej i praktycznego sprawdzenia wiedzy z zakresu przeprowadzania interwencji. W konkursie wzięło udział 10 dzielnicowych.

Funkcjonariuszy oceniała komisja, której przewodniczącym był z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie mł. insp. Adam Gronkiewicz. Pozostali członkowie komisji to Naczelnicy Wydziału Prewencji oraz Kierownicy Posterunków. Poziom wiedzy oraz umiejętności policjantów były wysokie, a walka bardzo wyrównana.

Reklamy

Pierwsze miejsce zajął asp. sztab. Krzysztof Jańczuk, drugie mł. asp. Mirosław Loda, a trzeci był w tym roku asp. sztab. Mariusz Pietrowski. 

asp. sztab. Jańczuk Krzysztof ma 38 lat, w Policji służy od 13 lat, funkcję dzielnicowego na terenie gminy Uchanie pełni od 9 lat. 

Reklamy

mł. asp.  Mirosław Loda ma 32 lata, służbę w Policji pełni od 7 lat, od 3 lat jest dzielnicowym na terenie gminy Dołhobyczów.

asp. sztab. Mariusz Pietrowski ma 42 lata, służbę w Policji pełni od 21 lat, od 18 lat jest dzielnicowym na terenie gminy Trzeszczany.

Gratulujemy wszystkim dzielnicowym.

 

Źródło: KPP w Hrubieszowie (EK)