Neuro Device odbiera wyróżnienie od Prezydenta RP. Podziękowania dla mieszkańców Hrubieszowszczyzny

Firma Neuro Device odebrała wyróżnienie od Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Jej szef – hrubieszowianin Paweł Soluch dziękuje za wsparcie mieszkańcom Hrubieszowszczyzny.

Reklamy

 

Paweł Soluch:

– Jestem dumny – moja firma właśnie odebrała wyróżnienie od Prezydenta RP za promowanie Polski na arenie międzynarodowej:).

Reklamy

W piątek oficjalnie podamy do wiadomości wynik głosowania. Ale już dziś jest oficjalnie podane na stronie konkursu. W głosowaniu internautów zajęliśmy 3 miejsce, na 27 projektów. Wyprzedziły nas Chiny i Brazylia, ale biorąc pod uwagę wielkość krajów, jesteśmy zdecydowanym zwycięzcą:). Teraz ostatni etap – wystąpienie przed jury w Amsterdamie. Zrobię wszystko, żeby być w pierwszej 5-tce;)

W imieniu swoim oraz całego Zespołu Neuro Device chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do promocji naszego projektu. Nawet nie wiecie, jaki efekt przyniosła ta promocja i nie chodzi mi o głosowanie, tylko o pokazanie problemu pacjentów po uszkodzeniach mózgu, którzy codziennie mierzą się ze swoimi deficytami. Trudno mi podziękować każdemu z osobna, dlatego (…) podziękuję Wam wszystkim ogólnie.

Dziękuję osobom zaangażowanym w ten projekt ze strony Neuro Device oraz Chivas Venture. Dziękuję rodzinie, która mnie wspierała, a dodatkowo dziękuję tej najbliższej rodzinie, że wytrzymała czas, w którym nie było mnie przy nich i dla nich. Dziękuję wszystkim przyjaciołom, których zasięg okazał się bardzo duży (często zaskakiwał ich samych). Dziękuję influencerom, którzy znają swój zasięg i nie zawahali się go użyć. Dziękuję pacjentom z afazją i ich rodzinom, którzy również zaangażowali się w promocję.

Dziękuję lokalnym patriotom – zarówno tym z Ziemi Hrubieszowskiej, Lubelszczyzny, jak i z całej Polski, którzy głosowali nie tylko za projektem, ale również za “polskim projektem”. Dziękuję wszystkim, którzy z tak wielu miejsc na całym świecie zdecydowali się wesprzeć nasz projekt i nasze dążenie do poprawy świata. Nie znamy jeszcze wyników głosowania, ale już wspólnie dokonaliśmy czegoś wielkiego. To właśnie jest Odpowiedzialność Społeczna. Dziękujemy! 

Paweł Soluch

 

(źródło i fot. Neuro Device)

 


 

Zobacz też:

Sharon Stone zachęca do głosowania na startup, którego twórcą jest hrubieszowianin 

Radio Lublin: Przełom w medycynie nadciąga z Hrubieszowa

Polska firma rozwija sposób na leczenie afazji. O projekcie hrubieszowianina głośno w ogólnopolskich mediach 

Obejrzyj film o polskim wynalazku i zagłosuj na hrubieszowianina

Reprezentuje Polskę, pochodzi z Hrubieszowa. Zagłosuj na Pawła Solucha i polski wynalazek