Nowy rok szkolny w Zespole Szkół nr 1

3 września 2018 roku o godzinie 9.00 odbyło się w hrubieszowskim Zespole Szkół nr 1, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

Reklamy

 

Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie – Pan Marek Kozielewicz powitał zebranych, a szczególnie tych, którzy rozpoczynają naukę w technikum i szkole branżowej.

Życzył, aby każdy młody człowiek odnalazł swoje miejsce w naszej społeczności, także poprzez czynny udział w pracach wielu agend, skupiających uczniów o określonych zainteresowaniach.

Przekazane zostały także życzenia od Minister Edukacji Narodowej i Lubelskiego Kuratora Oświaty. Przedstawiciele trzech klas: III tb, II tc i III ta, które w zeszłym roku szkolnym uzyskały najwyższą frekwencję, z rąk Dyrektora i opiekunów Samorządu Uczniowskiego, otrzymali dyplomy i słodycze.

Pozostaje życzyć wszystkim, aby był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję i uznanie otoczenia. A naszym uczniom życzymy, by szkoła była dla Was nie tylko miejscem zdobywania wiedzy i umiejętności, ale też miejscem rozwijania pasji i wielu przyjaźni na całe życie!

 

Daniel Buchowiecki

źródło i fot. ZS nr 1