Obejrzeli najnowsze technologie

W zeszły piątek, 25 marca 2011 roku, zorganizowana została wycieczka uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie do Lublina. Młodzież zwiedzała XXX Międzynarodowe Targi Budowlane „LUBDOM wiosna 2011”, które odbywały sie w Hali Targowej w Parku Ludowym.

Reklamy

Targi LUBDOM to najstarsza i największa tego typu impreza w tym regionie Polski, skierowana zarówno do przedsiębiorców, handlowców, przedstawicieli firm z branży budowlanej, jak i do osób prywatnych noszących się z zamiarem budowy, remontu lub kupna domu, czy mieszkania.

Reklamy

Na targach młodzież miała możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami i wyrobami budowlanymi. Mogła także uzyskać porady i informacje od fachowców z różnych dziedzin.

Przed targami młodzież szkolna odwiedziła Centrum Kultury Filmowej w Zamościu, gdzie obejrzała seans filmowy „Sanctum 3D”, a następnie mogła poprawić swoją sprawność fizyczną podczas wizyty na basenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

W wycieczce brała udział młodzież zasadniczej szkoły zawodowej o zawodzie technolog robót wykończeniowych w budownictwie.

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali nauczyciele: p. Jacek Naja, p. Joanna Wawrzaszek, p. Jacek Jaworski i p. Michał Nowiński.

***

Jacek Naja