19 lipca 2024

Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży w Lednicy

Drodzy Przyjaciele! 3-5 czerwca 2011 – Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży w Lednicy! Co to jest Lednica? 100 tysięcy młodych ludzi. Atmosfera przyjaźni, radości i modlitwy, niesamowite pieśni z towarzyszeniem bębnów i zespołu lednickiego. I najważniejsze – wybór Chrystusa na Pana naszego życia! To jest LEDNICA!

Reklamy

To Spotkanie jest organizowane właśnie dla Ciebie. Razem z Tobą chcemy wybrać Chrystusa i przeżywać entuzjazm Wiary. Zapraszamy do uczestnictwa i wyjazdu na Lednicę!

Reklamy

Dla młodzieży z Krasnobrodu, Zamojszczyzny i nie tylko będzie organizowany wyjazd autokarem lub busem. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się bezpośrednio u organizatora (dane kontaktowe poniżej). Przy zapisie prosimy o imię i nazwisko, adres, numer telefonu, PESEL i e-mail.

Atrakcje dodatkowe… W programie także zwiedzanie!

Reklamy

PROGRAM:

3 czerwca 2011
– Wyjazd z Krasnobrodu i Zamościa w godzinach wieczornych (ok. godz. 18-19)
– Rozpoczęcie Mszą Świętą (miejsce ustalone zostanie kilka dni przed wyjazdem)

4 czerwca 2011
– Gniezno: Archikatedra Gnieźnieńska i Stare Miasto (zwiedzanie od godz. 6 rano)
– Biskupin (zwiedzanie Muzeum Archeologicznego i rejs statkiem pasażerskim po Jeziorze Biskupińskim w godz. 8-11)
– Ostrów Lednicki (miejsce chrztu Polski) – Rejs po jeziorze na wyspę, Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, Wielkopolski Park Etnograficzny
– Lednica (Imiołki) – udział w XV Spotkaniu Młodych LEDNICA (17.00 Rozpoczęcie Spotkania – powitanie i zawiązanie wspólnoty)

5 czerwca 2011
– Poznań (poranny spacer deptakiem: Stare Miasto i Stary Rynek, Ratusz, Zamek Królewski, Fara Poznańska)
– Licheń Stary: Bazylika – Sanktuarium Maryjne w Licheniu (Msza Święta o godz. 10 lub 12), Skarbiec, wieża (141,5-metrowa z dwoma tarasami widokowymi)

Powrót do Zamościa i Krasnobrodu w godzinach wieczornych (ok. godz. 21-22)

Wyjazd wieczorem w piątek, 3 czerwca 2011, powrót w niedzielę (5 czerwca) w godzinach popołudniowych. Koszt wyjazdu, uzależniony od ilości chętnych: w granicach 130-150 zł (transport, ofiara lednicka, bilety, ubezpieczenie). Możliwe dołączenie do grupy osób z Lublina, Radomia, Puław i trasy przejazdu autokaru. Proszę zabrać ze sobą legitymacje szkolne/studenckie lub inne dokumenty uprawniające do zniżek.

Więcej na: www.audycjasportowaole.futbolowo.pl

Organizator:
Tomasz Pakuła
ole@radiozamosc.pl
tel. 517787627
GG 2543882