26 maja 2024

Paweł Trójniak – Lascia che io sia

Witam ponownie wszystkich użytkowników serwisu lubiehrubie.pl. Nazywam się Paweł Trójniak i mam przyjemność zaprosić do odsłuchania i oceny mojej nowej piosenki pod tytułem „Lascia che io sia” („Wystarczy żebym był”).

Kilka miesięcy temu, przy okazji premiery pierwszego coverowego utworu („Fatti amare” –http://www.youtube.com/watch?v=LlDG9cRLTrM) przedstawiałem się jako fanatyk wszystkiego tego, co związane jest z cudowną Italią. Dla tych, którzy mnie nie znają przedstawię się również, jako długoletni mieszkaniec wspaniałego i jedynego w swoim rodzaju Hrubieszowa. Obecnie mieszkam w Łodzi, ale ciągle wspominam czasy młodości: Gimnazjum nr 3 i klimatyczne osiedle Basaja.

Po pierwszej przygodzie postanowiłem nadal, bądź co bądź ale amatorsko, zajmować się śpiewaniem znanych we Włoszech przebojów. „Lascia che io sia” to utwór popularnego tam Filippo Nevianiego, który (jak to zwykle bywa z Południowcami) opowiada o miłości.

W niedalekiej przyszłości planuję szkolenia z profesjonalnym wokalistą, by moje amatorskie wykonania podnieść przynajmniej o jeden stopień w górę; by móc stwórzyć coś własnego i spróbować swoich sił w jakimś programie telewizyjnym. Słyszę wiele pozytywnych komentarzy i ocen nawołujących do dalszej pracy i dlatego wiem, że warto inwestować w siebie, by robić to, co się kocha. Wiele pracy przede mną, ale na pewno warto!

Pozdrawiam czytelników LubieHrubie.

Paweł Trójniak