Plebiscyt sportowy na finiszu

Hrubieszów

Reklamy

Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie i Dziennik Wschodni od 11 lat organizują Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Powiatu Hrubieszowskiego, tym razem za rok 2009, na wypełnione kupony czekają do 27 marca 2010 r.

***

Kupony są umieszczane w Dzienniku Wschodnim na stronie Zamojszczyzna, dokładnie wypełnione kupony należy dostarczyć lub wysłać do organizatorów.

Podobno na razie wśród sportowców prowadzi szachista Wojtiuk przed siatkarzem Barczukiem i Martą Sołtys podnoszenie ciężarów, u trenerów Jaworski przed Kulczyńskim i Gresztą, ale wszystko może się zmienić ponieważ najwięcej kuponów wpływa w ostatnich właśnie dniach.

Kandydaci do „XI Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Powiatu Hrubieszowskiego w 2009 roku”

ZAWODNICY

1. Baran Wojciech

Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – piłka nożna;

2. Barczuk Grzegorz

Klub sportowy –

dyscyplina sportu – piłka siatkowa;

3. Bury Ireneusz
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – piłka nożna;

4. Chudzik Dorota
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów;

dyscyplina sportu – podnoszenie ciężarów

5. Doroszczuk Magda
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów;

dyscyplina sportu – Lekka atletyka (skok w dal);

6. Dubiel Arkadiusz
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów;

dyscyplina sportu – podnoszenie ciężarów;

7. Dźwierzyński Kacper
Klub sportowy – ,,Kresy’ Dołhobyczów;

dyscyplina sportu –piłka siatkowa

8. Galej Mateusz
Klub sportowy – Uczniowski Klub Sportowy „Grześ” w Hrubieszowie

dyscyplina sportu – unihokej;

9. Hojda Maja
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów;

dyscyplina sportu – Lekka atletyka (biegi);

10. Artur Jabłoński

Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy ,,Unia’’ Hrubieszów

Zamieszkały – Horodło

Dyscyplina sportu- Lekka atletyka (biegi);

11. Kaczanowski Damian
Klub sportowy – Uczniowski Klub Sportowy „Grześ” w Hrubieszowie

dyscyplina sportu – unihokej;

12. Kamys Sławomir
Klub sportowy – ,,Kresy’’ Dołhobyczów

dyscyplina sportu – piłka siatkowa

13. Artur Kern

Klub sportowy- Miejski Klub Sportowy ,,Unia’’ Hrubieszów

Dyscyplina sportu– LA, biegi uliczne

14. Kondziołka Marcin
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów;

dyscyplina sportu – podnoszenie ciężarów;

15. Krygiel Patryk
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – piłka nożna;

16. Lalik Kamil
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – podnoszenie ciężarów;

17. Lalik Sylwia
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – podnoszenie ciężarów;

18. Lebiedowicz Marcin
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – piłka nożna;

19. Łysiak Wojciech
Klub sportowy – GLKS „Płomień – Spartan” w Nieledwi

dyscyplina sportu – piłka nożna;

20. Mizdal Ewa
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – podnoszenie ciężarów;

21. Płandowski Piotr
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu –piłka nożna ;

22. Powęzka Bartłomiej
Klub sportowy – Uczniowski Klub Sportowy „Grześ” w Hrubieszowie

dyscyplina sportu – unihokej;

23. Pyrz Ewelina
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – podnoszenie ciężarów;

24. Sarzyński Adam
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – podnoszenie ciężarów;

25. Sołtys Marta
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – podnoszenie ciężarów;

26. Ślązak Mateusz
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – piłka nożna;

27. Teterycz Aneta
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – Lekka atletyka (biegi);

28. Tyrka Damian
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – piłka nożna;

29. Ulanicka Marianna
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – Lekka atletyka ( biegi);

30. Unkiewicz Marta
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – podnoszenie ciężarów;

31. Wąsiel Józef

Urodzony 1947 r.

Reprezentant – Mircza

Dyscyplina – LA, rzuty

32. Węgor Maciej
Klub sportowy – Uczniowski Klub Sportowy „Grześ” w Hrubieszowie

dyscyplina sportu – unihokej;

33. Wojciechowski Łukasz
Klub sportowy – Uczniowski Klub Sportowy „Grześ” w Hrubieszowie

dyscyplina sportu – unihokej;

34. Grzegorz Wojtiuk

Ur. 1994

Reprezentant – Gimnazjum nr 2 Hrubieszów/ Hrubieszów

dyscyplina sportu – Szachy

TRENERZY:

1. Czerniak Antoni
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów;

dyscyplina sportu – trener podnoszenia ciężarów;

2 . Dąbrowski Krzysztof

Klub Sportowy – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ,, Grześ’’ w Hrubieszowie

dyscyplina sportu – trener unihokeja

3. Greszeta Andrzej
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – trener podnoszenia ciężarów;

4 . Andrzej Jaworski
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – piłka nożna

zam.- gm. Hrubieszów;

5 . Kulczyński Andrzej
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – trener lekkiej atletyki

6 . Magdziak Tomasz
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – trener lekkiej atletyki

7 . Nowak Marcin
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – piłka nożna

8 . Szuper Mirosław
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – piłka nożna

9 . Tarnawski Leszek
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – trener podnoszenia ciężarów

10 . Wierzbicki Piotr
Klub sportowy – Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów

dyscyplina sportu – piłka nożna

Tak było w ostatnim – X Plebiscycie

Dziesięciu najlepszych sportowców Powiatu Hrubieszowskiego w 2008 roku:
1. MIZDAL EWA
2. FEDACZYŃSKI RAFAŁ
3. TETERYCZ ANETA
4. ŚLĄZAK MATEUSZ
5. KRYGIEL PATRYK
6. LALIK SYLWIA
7. KARWACKI KONRAD
8. ŁATKA AGNIESZKA
9. SARZYŃSKI ADAM
10. KONDZIOŁKA MARCIN

Pięciu najlepszych trenerów Powiatu Hrubieszowskiego w 2008 roku:
1. CZERNIAK ANTONI
2. TARNAWSKI LESZEK
3. KULCZYŃSKI ANDRZEJ
4. MAGDZIAK TOMASZ
5. GRESZETA ANDRZEJ

Nagrody dla czytelników ufundowane przez Dziennik Wschodni zostały wylosowane dla:
1) Pana Macieja Pitaka z Chełma (w sumie wypełnił 22 kupony);
2) Pana Mariusza Wołosiuka ze Strzelec (w sumie wypełnił 1 kupon);
3) Pana Henryka Grzywny z Chełma (w sumie wypełnił 19 kuponów);
4) Pana Kazimierza Kostyły z Lublina (w sumie wypełnił 5 kuponów);
5) Pani Doroty Chudzik z Hrubieszowa (w sumie wypełniła 5 kuponów).

Nagrody dla czytelników ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie zostały wylosowane dla:
1) Pana Stanisława Ślązaka z Hrubieszowa (w sumie wypełnił 23 kuponów);
2) Pani Diany Markiewicz z Mienian (w sumie wypełniła 10 kuponów);
3) Pani Marty Unkiewicz z Kułakowic (w sumie wypełniła 13 kuponów).

Ponadto Starosta Hrubieszowski przyznał Panu Zdzisławowi Pańko z Dziekanowa nagrodę specjalną za aktywny udział we wszystkich edycjach Plebiscytu (w obecnej edycji wypełnił najwięcej, bo aż 113kuponów).

***

Opracował – mak

Na zdjęciu – Agnieszka Łatka w poprzednim plebiscycie z woli głosujących zajęła wśród sportowców 8 pozycję.(zdjęcie – mak).