19 czerwca 2024

Po drodze i wodzie…

Hrubieszów Automobilklub Chełmski, Radio Lublin i Agencja Rozrywkowa Street zapraszają w dniu 11 lipca na Turystyczny Rajd Samochodowy Roztocze '2009. Impreza będzie dość nietypowa, bowiem udział w niej można rozpocząć o … dowolnej porze.

Reklamy

Dokumenty rajdowe oraz niezbędne informacje będzie można odebrać w siedzibie Radia Lublin w Zamościu przy ul. Żeromskiego 26 w godz. 9:00 – 17:00 i rozpocząć swój udział w rajdzie. Impreza jest przeznaczona dla wszystkich chętnych, którzy w atrakcyjny sposób chcą spędzić weekend na pięknym Roztoczu. Gwarantujemy, że nawet debiutanci nie będą mieli najmniejszych problemów z pokonaniem trasy…

… Trasa rajdu będzie wiodła przez najbardziej atrakcyjne zakątki Roztocza: Krasnobród, Zwierzyniec, Józefów, Górecko Kościelne, a meta imprezy zlokalizowana będzie w Suścu i tam należy pojawić się przed godziną 20:20. Na trasie uczestnicy zwiedzą najciekawsze obiekty i znajdą odpowiedzi na pytania turystyczne. Na mecie na uczestników będzie czekał test z wiadomości uzyskanych na trasie oraz test ze znajomości przepisów ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy.

Reklamy

Później zaplanowano ognisko, konkurs karaoke, próba samochodowa wykonywana samochodem Formuły 1 na torze Carrera oraz kilka konkurencji rekreacyjnych. Po tych atrakcjach nastąpi rozstrzygnięcie rajdu.

Nie mniejsze atrakcje czekają na tych, którzy zdecydują się zostać na nocleg, bowiem w niedzielę odbędzie się atrakcyjny i bezpieczny spływ kajakowy po Tanwi. Krótki fragment uczestnicy przepłyną na czas, a dla najszybszych przygotowano nagrody. Na najlepszych czekają puchary i atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy rajdu otrzymają mapy i
przewodniki o Roztoczu, które z pewnością przydadzą się podczas kolejnych wakacyjnych weekendów.

Reklamy

Koszty udziału są następujące: wpisowe 30 zł od załogi (osoby towarzyszące 15 zł), nocleg 20 zł, dwuosobowy kajak 40 zł. W ramach wpisowego udział w rajdzie i wieczorne ognisko z kiełbaskami.

Ze względu na potrzebę wcześniejszej rezerwacji kajaków prosimy o jak najszybsze zgłoszenia pod nr telefonu 515 032 858 lub na adres:
e-mail: malgorzata.smarzewska@radio.lublin.pl

ZAPRASZAMY !!!
Polskie Radio Lublin

Hrubieszow LubieHrubie 2009