Po meczu podwyższonego ryzyka

Kibice Unii obserwowali mecz zza ogrodzenia stadionu, a kibice Łady przyjechali na wycieczkę do Hrubieszowa i po kilkudziesięciu minutach odjechali z powrotem. Takich sił policyjnych Hrubieszów jeszcze nie widział…

Reklamy

Zarząd Unii Hrubieszów w dniu 27 września podjął decyzję o odbyciu meczu Unia Hrubieszów – Łada Biłgoraj bez udziału kibiców Łady Biłgoraj. Imienne wejściówki na mecz otrzymać mogło jedynie 10 działaczy Łady. W meczu mogło wziąć udział tylko 120 kibiców Unii, którzy wykupili bilety wstępu na mecz w przedsprzedaży.

Kibice Łady i tak postanowili przyjechać… na wycieczkę do Hrubieszowa. Po kilkudziesięciu minutach pobytu w naszym mieście, odjechali eskortowani przez policję z powrotem. Kibice Unii solidarnie obejrzeli mecz zza płotu stadionu.

Reklamy

Na dodatek… takich sił policyjnych Hrubieszów do tej pory jeszcze nie widział – oddziały prewencji z Lublina, łącznie z armatką do rozpędzania zamieszek…


A o całej sytuacji poniżej w wywiadach z przedstawicielem kibiców Unii Hrubieszów, Prezesem Łady Biłgoraj Dariuszem Bednarzem i Wiceprezesem Unii Dariuszem Mękalem.


Autorzy zdjęć: mac i Łukasz Sidor.